Aziz dizisi final mi yapacak?  Murat Yıldırım'ın dizisi ne zaman final yapacak sorularının yanıtları sizlerle. 

Her Cuma akşamı izleyici ekran başına kilitleyen Aziz dizisi final mi yapacak sorusu, dizinin sezon finaline girdiği günden beri merakla araştırılırken, Aziz dizisi final yapıyor Aziz dizisi final yapacak iddialarını da beraberinde arama konusu yapmakta. 

Geçtiğimiz senelerde aynı kanal ve aynı gün de Ramo dizisi ile karşımıza çıkan Murat Yıldırım, geçtiğimiz sezon da da bir benzer dizi Aziz dizisi ile bizlerle birlikte olmuştu. Herkes Aziz dizisi akıbetini sezon finali akabinde  merakla araştırıken, sizlere dizi hakkında öyle tüyolar vereceğiz ki! Peki Aziz dizisii final mi yapacak?  Murat Yıldırım'ın dizisi ne zaman final yapacak sorularının yanıtları sizlerle. 

Aziz final mi yapacak? 

Show tv ekranlarının çok başarılı dizisi Azİz final yapacak iddiaları ortalığı velveleye verirken, Aziz dizisi müptelaları da an be an gelişmeleri takip ediyor.  

Aziz dizisi ağızları açık bıraktı

Show Tv de sezon finali veren Aziz dizisi final iddiaları konuşuladursun son dakika haberler de Aziz cdizisinin yönetmeninin değişmesi, diziyi kurtarma yolunda atılan ilk adım olduğu ortaya sürülürken, dizinin final yapmayacağını sizlere söyleyelim. 

Aziz dizisi tam sürat yeni sezonda devam edecek

Evra'nın saçlarını tarayan Aziz'in duygusallığı, dövüşürken Aziz'in kahramanlığına yeni sezonda da şahit olacağız. İlk 10 bölümlük anlaşmanın sonrasında bilindiği üzere dizilerde reytinglere bakılarak devamm kararı alınmakta iken Aziz dizisinin ise devam edeceği kesinleşti. Her bölümünün bir önceki bölümünden daha heyecanlı geçtiği Aziz dizisinde durumlar bu. 

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Yeni yönetmen o ünlü isim

Aziz dizisinin yeni yönetmeni Nezaket Coşkun olurken, Recai Karagöz'ün başka bir diziye transfer olduğunu öğrendik. Ünlü yönetmen Aslı Enver’in başrolünü oynayacağı “The Cleaning Lady” dizisinin yerli uyarlamasını çekecek. Dizi FOX’ta yayınlanacak.

Murat Yıldırım yeni film çekimlerinde

Ozan Uzunoğlu yönetmenliğinde çekimlerine başlanan Orgino Medya – Mustafa Cihat Durmuş imzalı “Yer Eksi İki” filmi oyuncu kadrosunda yer alan Murat Yıldırım Aziz dizisi final yapacak iddialarının ortaya atılmnasında etken olmuştu. Sonuç olarak Aziz dizisi yeni sezonda da yepyeni bölümleri ile bizlerle birlikte Show TV ekranlarındaki yerini alacak