Televizyon ekranlarının başarılı işlerinden Aziz dizisi yeni sezonda heyecan ile bekleniyordu ki artarda ilginç haberler ve açıklamalar geldi. En merak edilen ise Murat Yıldırım'ın yeni sezonda olup olmayacağı...

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Ekranlarda ciddi bir başarı yakalamışken, önce Murat Yıldırım ve Simay Barlas’ın aşk hikayesine sıkışması nedeni ile ardından ise ikinci plana itilen Damla Sönmez'in ayrılığı ile ciddi bir reyting kaybı yaşayıp eleştiri alan Aziz, son dönem başarısızlığına rağmen ikinci sezonu garantilemiş ve bu şekilde sezona ara vermişti.

Dizi ekibinin çok yakında ikinci sezon için sete çıkması beklenirken ise Murat Yıldırım'ın ikinci sezonda Aziz’de yer almayacağı haberleri ortaya çıktı.

Aziz dizisi ne zaman başlayacak? Aziz dizisi 9. yeni bölüm bugün var mı, yok mu? İşte Show TV yayın akışı

Bu iddia ciddi bir hüsran yaratmaya başlamıştı ki Murat Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Herkese merhaba, bazı haberler gördüm, diziye dönmeyeceğime dair. Bunlar doğru değil. Sevgili Eylem Canpolat kalemini çok beğendiğim ve sevdiğim bir arkadaşım.
Halasını kaybettiği için ve hali hazırda başka bir senaryo da yazdığı için bize yardımcı olamayacağını söyledi hepsi bu. Ben de tahmini 22 Ağustos gibi işimin başındayım, size “Aziz” dizisinin yepyeni ve güçlü bir hikaye ile döneceğinin sözünü verebilirim, sevgiler.” sözleri ile ortaya atılan iddiayı yalanladı.

Aziz | Show TV

Ancak Show TV’nin beklenen dizisi Aziz’in senaristinin değiştiği, dizinin yeni sezonda senaryosunu Eylem Canpolat’ın yazacağı ve bu sepele de bu haberden hoşlanmayan Murat Yıldırım’ın da diziden ayrılacağı detayı ile ortaya atılan iddia sonrası yapılan bu açıklama biraz kafa karıştırdı yine de. Zira birçok kişi bu açıklamayı "Murat Yıldırım'ın restini gördüler" şeklinde yorumladı.