Murat Yıldırım ile Aziz dizisinde başrol paylaşacak olan Melisa Şenolsun sözleşmede anlaşmazlık yaşayınca kadrodan ayrılmıştı. Şenolsun, TRT 1'in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı'na dahil oldu!

Masumlar Apartmanı'na yeni transfer! Melisa Şenolsun, Masumlar Apartmanı'nın kadrosunda !

Son dönemde adı Murat Yıldırım ile beraber Aziz dizisinde geçen Şenolsun, son anda kadrodan ayrıldı. 

melısa-senolsun-azız-dızısı

Melisa Şenolsun "Aziz" dizisinin kadrosunda ayrıldı, Damla Sönmez geldi!

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Yapım şirketi ile Şenolsun'un karşılıklı olarak anlaşarak ayrılık kararını birlikte aldığı öğrenildi. Şenolsun'un sözleşme ile detaylardan dolayı ayrılmak istediği ortaya çıktı.

Melisa Şenolsun'un kadrodan ayrılmasının ardından güzel oyuncu Damla Sönmez'e teklif etti ve oyuncunun kabul ettiği duyuruldu.

Melisa Şenolsun "Masumlar Apartmanı" kadrosuna dahil oldu!

Trt 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisinde Farah Zeynep Abdullah'ın canlandırdığı İnci karakterinin vedasından sonra yapım uzun süredir yeni bir oyuncu arayışı içerisindeydi. Bu isim sonunda belli oldu. Melisa Şenolsun Aziz dizisinden ayrılarak, Masumlar Apartmanı dizisine dahil oldu.

Başrollerinde Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Birkan Sokullu'nun yer aldığı TRT 1 ekranlarında her salı saat 20:00'de izleyici ile buluşan Masumlar Apartmanı'nın yeni sezonunda Melisa  Şenolsun da yer alacak. Dizinin henüz 2.sezon başlama tarihi belli olmadı. Açıklandığında paylaşacağız..