Uzak Şehrin Masalı ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosu ve konusu!

Başrollerini Aslıhan Güner, Barış Kılıç ve Timur Acar'ın paylaştığı Uzak Şehrin Masalı dizisi FOX TV'de başlamak için gün sayıyor! İşte konusu ve oyuncuları haberimizin devamında yer alıyor..

Dizi Haberleri 30.08.2021 - 12:46 30.08.2021 - 12:47 Azra Özdemir

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu, senaryosunu ise Can Sinan’ın kaleme aldığı, FOX’un yeni dizisi “Uzak Şehrin Masalı”nın ilk tanıtımı yayınlandı!

Başrollerini Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar, Begüm Birgören ve Zeynep Eronat gibi birbirinden başarılı oyuncuların paylaştığı dizinin tanıtımı kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi görmeyi başardı.

Uzak Şehrin Masalı Konusu!

 “Uzak Şehrin Masalı”nda Umay (Aslıhan Güner); kocası Affan’ın (Timur Acar) zulmüne artık dayanamasa da çocukları için yaşadıklarını sineye çekiyordur. Ama Affan bir türlü durulmuyordur. 

Sonunda Umay’ın sırtına öyle bir hançer saplar ki Umay iki çocuğuyla birlikte konaktan kaçar. Ablası Sonay’ın (Begüm Birgören) yanına, köyü Eskitepe’ye yerleşmekten başka çaresi yoktur. Bu sırada mazisi karanlık ve gizem dolu bir adam olan Kürşat (Barış Kılıç), sınırdan kaçak olarak yurda girmiş, Kars’ın zorlu coğrafyasında ölüm kalım mücadelesi veriyordur.

Kürşat, Umay ve Sonay’ın yolları Eskitepe’de kesişir. Birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırlarken Umay, Kürşat ve Sonay’ı sırlarla dolu bir geçmiş, zorluklarla dolu bir gelecek ve imkansız aşklar beklemektedir…

Uzak Şehrin Masalı dizisinin Eylül ayında izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@