Show Tv'nin yeni dizisi Aziz başarısını sürdürürken bomba bir isim diziye dahil oldu! Murat Yıldırım'ın eşi Iman Elbani diziye dahil oldu!

Başrolünde Murat Yıldırım, Simay Barlas ve Damla Sönmez gibi isimlerin yer aldığı Aziz dizisine süpriz bir isim dahil oldu.

Show Tv'nin yeni başlayan dizisi Aziz başarılı bir gidişat sürdürüyor. Aziz dizisinin BBC'nin Poldark dizisinden telif ödemeyerek çalıntı olduğu iddiaları sürerken diziye sürpriz bir isim dahil oldu.

Başarılı çekimleri, konusu ve oyuncuları ile Cuma akşamlarının izlenen dizilerinden olan Aziz dizisine sürpriz bir isim dahil oldu.

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Murat Güven Akpınar, Füsun Demirel ve Fırat Tanış gibi isimlerin yer aldığ Aziz dizisi heyecanı sürüyor. 

Aziz dizisinin bu haftaki bölümüne dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım'ın eşi dahil oluyor. Aziz dizisinin kadrosuna Murat Yıldırım'ın eşi Iman Elbani dahil oluyor. 

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

Fas asıllı güzel Iman Elbani Türkiye'de ilk kez kamera karşısına geçiyor. 2008 yılında Fas’ta güzellik kraliçesi seçilen İman Elbani, Mısır'da ve Fas'ta birçok dizi ve reklam projesinde yer almıştı..