Show TV’de yeni bir dizi daha ekran macerasına başladı. Peki, Baba dizisi 1. bölüm reytingleri belli oldu mu? 15 Şubat 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? 15 Şubat Salı reyting sonuçları Baba kaçıncı oldu?

Show TV'de Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın başrollerini paylaştığı Baba dizisi yayın hayatına bugün başladı. Yayınlanan tanıtım filmleri sonrasında büyük merak uyandıran dizi ilk bölümü ile oldukça beğenildi ve sosyal medyada Gündem oldu. Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer'in başarılı oyunculuğu çok övülürken dizinin reyting sıralaması da merak edilmeye başlandı. Peki, Baba dizisi 1. bölüm reytingleri belli oldu mu? Baba dizisi tuttu mu, izlendi mi? 15 Şubat 2022 reyting sonuçları ve detaylar haberimizde…

Show TV ekranlarında bu akşam yepyeni bir dizi daha ekran macerasına başladı. Bir süredir ekranlardan uzak olan Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer’i buluşturan Ay Yapım imzalı Baba dizisi 1. bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Merakla beklenen dizinin tanıtım filmleri izleyicilerin Bir Hayli ilgisini çekmişti. İlk bölümü ile bu akşam ekranlara gelen dizide oldukça beğenildi. Peki, Baba dizisi 1. bölüm reytingleri belli oldu mu? Baba dizisi 15 Şubat 2022 reyting sonuçlarında kaçıncı oldu?

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

baba-dizisi-1-bolum-reytingleri-15-subat-2022-reyting-sonuclari-baba-dizisi-kacinci-oldu-3

15 Şubat Baba dizisi 1. bölüm reyting sonuçları

Son zamanların en çok merakla beklenen dizilerinden olan Baba dizisi 1. bölüm ile Show TV ekranlarında başladı. Ay Yapım imzalı dizinin başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş yer alıyor. Dizi aynı zamanda hem güçlü hem de çok geniş bir oyuncu kadrosuna sahip. Merakla beklenen dizi ilk bölümüyle ekrana da damga vurdu sosyal medyaya da. Gecenin en çok izlenenleri arasında bulunan dizinin 1. bölümün reyting sonuçları da yakından takip ediliyor. Baba dizisi 1. bölüm reyting sonuçları belli oldu. Baba dizisi ilk bölümü ile TOTAL'de 5.43 izlenme oranı ile 6. sırada yer aldı. AB'de 5.44 izlenme oranı ile 4. sırada bulunan Baba dizisi, ABC1'de ise 5.77 izlenme oranı ile 4. sıraya yerleşti. Baba dizisinin ilk bölüm reytingleri umut verdi. 

Salı gecesine güçlü rakip geldi

Salı Gecesi televizyon ekranlarında birbirinden iddialı diziler yayınlanıyor. Özellikle ATV’de Destan ve FOX TV'de Evlilik Hakkında Her Şey dizileri reytingleri silip süpürüyor. Ayrıca ekranların Fenomen yarışması Survivor 2022'nin de başlaması ile birlikte salı geceleri oldukça güçlü bir rekabet var. 15 Şubat 2022 reyting sonuçları açıklandıktan sonra gecenin kazananını sizlerle paylaşacağız...