TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışması ile adından söz ettiren ve daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla çok konuşulan Bahar Candan sosyal medya hesabından bir gebelik testi paylaşarak hamile olduğunu öne sürdü. Bahar Candan'ın bu paylaşımı ve altına yazdığı skandal not ise sosyal medyanın diline düştü. Peki Bahar Candan hamile mi? Bahar Candan kimden hamile?

Bahar Candan sosyal medya hesabından beyin yakan paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Daha önce 5 bin TL maaşla arkadaş aradığını söyleyerek sosyal medyanın gündemine oturan Bahar Candan bu defa da paylaştığı gebelik testi ile gündem oldu. Peki Bahar Candan hamile mi, kimden hamile? bakire olduğunu iddia eden Bahar Candan nasıl hamile kaldı?

bahar-candan-hamile-mi-bakireyim-ama-hamileyim-sozleri-beyin-yakti-hem-cildirdi-hem-cildirtti-1

BAHAR CANDAN HAMİLE Mİ?

Bahar Candan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bir gebelik testi sonucunu paylaşarak “Bakireyim ve hamileyim. Biri bunun açıklamasını yapabilir mi? Çıldıracağım" dedi. Her yaptığı olay yaratan sosyal medya fenomeni bu açıklaması ile de kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu. Birçok sosyal medya kullanıcısı Bahar Candan’ı tiye alan paylaşımlar yaparken özellikle bu kadarının skandal olduğu belirtildi.

5000 TL MAAŞLI ARKADAŞ ARIYORDU

Bahar candan daha önce de sosyal medya hesabından bir ilan vermiş ve 5 bin TL maaşla kendisine arkadaşlık edecek birini aradığını söylemişti. Geçtiğimiz günlerde yeniden sosyal medya hesabından açıklama yapan Bahar Candan Masterchef ve Survivor yarışmacısı Yasin Obuz’un kendisine CV gönderdiğini ancak şu an Amerika'da olduğu için geri döndüğünde çalışmaya başlayacağını söylemişti.

bahar-candan-hamile-mi-bakireyim-ama-hamileyim-sozleri-beyin-yakti-hem-cildirdi-hem-cildirtti-2

ALLAH HERKESE NASİP ETSİN

Instagram hesabından gebelik testi fotoğrafı paylaşarak, "Bakireyim ve hamileyim. Biri bana bunun açıklamasını yapabilir mi? Çıldıracağım." diyen Bahar Candan, Bir sonraki hikayede ise “Allah isteyen herkese nasip etsin, şoktayım"dedi.