Baht Oyunu Hangi Diziden Uyarlama? Kore Dizisi Mi?

Kanal D'nin yeni yaz dizisi Baht Oyunu uyarlama mı? Baht Oyunu Kore dizisi mi? Baht Oyunu kitaptan mı uyarlama?

Dizi Haberleri 20.06.2021 - 22:38 20.06.2021 - 22:39 Ece Sahan

Başrollerinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in yer aldığı Baht Oyunu dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi. 

Reytinglerde iyi bir sonuç elde edemese de oldukça başarılı bir yapım olan Baht Oyunu dizisi merak konusu oldu. Hekimoğlu dizisinin Emre'si Aytaç Şaşmaz'ın başrolünde yer aldığı Cemre Baysel'in ise sempatikliği ile kendisine hayran bıraktığı Baht Oyunu dizisi ikinci bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Bolca dram, acıtasyon, istismar, mafya dizilerinden sonra yaz sezonun gelmesi ile iç açıcı yaz dizileri ile sevinecekken yine reyting canavarı ortaya çıktı. Türk izleyicileri klişe dram, mafya dizilerinden vazgeçemedi ve iç açıcı yaz dizilerine klişe dedi.

2021 yaz dizileri birer birer yayınlasada bu sene yaz dizileri reytinglerde oldukça düşük seyretti. Onlardan biri de Baht Oyunu oldu. Genel olarak Kore dizilerinden uyarlanan yaz dizileri hangi dizilerden uyarlama merak konusu odu. Peki Baht Oyunu dizi hangi diziden uyarlama?

Baht Oyunu dizisi hangi diziden uyarlama?

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünde yer aldığı Baht Oyunu dizisi hangi diziden uyarlama araştırılmaya başlandı. 

ABD yapımı romantik komedileri andıran senaryosu ile Baht Oyunu orjinal dizisi ne? Baht Oyunu dizisinde Ada'nın ailesindeki tüm kadınlar ilk aşkları ile evlenememişler ve bu nedenle hep mutsuz olmuşlar. Ada'da bu inançla ilk aşkını elde etmeye çalışır. Ancak Ada'nın ilk aşkı Ada'yla sırf Tc vatandaşı olmak için evlenen Rüzgar'dır. Ada'nın yolu Rüzgar'ın peşinde koşarken Bora ile kesişecektir. 

Baht Oyunu dizisinin herhangi bir diziden uyarlama olmadığı öğrenildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@