Balkan Ninnisi finale adım adım yaklaşırken ilk Balkan Ninnisi'nin gün değişikliği yapması ve oyuncu karakterlerinde yaşanan ölüm ortaya çıkması TRT1'in Balkan Ninnisi dizisinin fişini çektiğinin ilk işareti oluyor.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Balkan Ninnisi 16. yeni bölümü ile bu akşam TRT1 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Balkan Ninnisi Daniel'in ise ölüp ölmediği bir haftayı aşkın süredir merakla yanıtı beklenirken, balkan Ninnisi Daniel'i Hakan Boyav diziden ayrıldığının ipucunu bakın nasıl verdi. 

 Gün değişikliği yapılan dizilerin az çok akıbetlerini bilirisiniz. Öyle ki Balkan Ninnisi de yayınlandığı günden yeni güne taşındığı bugün, reyting mücadelesinde herhangi bir değişiklik sergileyemeyecek. Balkan Ninnisi kısa süre final yapacak.

Geçtiğimiz sene aslında reytinglere pek de öenm vermeyen TRT1 kanalı bu sezon dizilerin gözünün yaşına bakmıyor. Balkan Ninnisi de reytinglerede Perşembe günü tökezlemeye hazırlanırken, Balkan Ninnisi Daniel'in ölüp ölmediği şu sıralar araştırılıyor.

Balkan Ninnisi Daniel öldü mü?

Balkan Ninnisi dizisinde geçtiğimiz hafta Daniel karakterinin ölüp ölmediği araştırıldı. Darko tarafından vurulan Balkan Ninnisi Daniel öldü mü sorusunun yanıtı için gözler oyuncuya çevrilmişken, son dakika Balkan Ninnisi seyri ile alalakalı güncel gelişmeler mevcut.

Nina ve Süleyman çiftinin üzerine kurulmuş olan Balkan Ninnisi 15. bölümde korkunç bir olay sonrasında Daniel vurulmuştu. 

Balkan Ninnisi Daniel'i açıkladı

Balkan Ninnisi dizisinde Daniel kim vurduya gidecek. Darko'nun ateşi ile Daniel ölecek. 

Balkan Ninnisi Daniel karakteri ile bizlerle olan Oyuncu Halan Boyav dizi seyri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. ve Daniel'in öldüğünü açıkladı. 

“tanıştığımıza memnun oldum ve güle güle Daniel”  paylaşımı Hakan Boyav'in diziden ayrıldığının ispatı oldu. Özlem Türkad (Neriman), Merih Öztürk (Jovanka), Erdal Özyağcılar (Süleyman), Hakan Boyav (Daniel), Emre Bey (Ertan) 'nın başrollerinde oynadığı Balkan Ninnisi dizisi yeni bölümüyle bu akşam 20 Ekim 2022 akşamı ekranlarda olacak.