Başrollerini Seçkin Özdemir ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı Baş Belası dizisinden flaş bir karar alındı! ATV'nin sevilen dizisi gün değiştirdi!

Yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu, senaryosu Orçun Oktar, Özel Çetinel ve Ramazan Demirli tarafından kaleme alınan, yapımcılığını ise Fatih Enes Ömeroğlu'nun üstlendiği, her hafta  pazar günleri ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Baş Belası dizisi gün değiştirme kararı aldı.

Baş Belası Yeni Bölüm Ne zaman?

Baş Belası'nın yayın günü değişti. ATV'nin aldığı karara göre Baş Belası, bundan sonra Cuma akşamları yayınlanacak.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Ancak bu karar seyircileri memnun etmedi. Çünkü bu sezonun en sevilen yaz dizilerinden "Aşk Mantık İntikam"la aynı güne alınan Baş Belası'nın reytinglerden olumsuz etkileneceği düşünülüyor.

Oyuncu Kadrosu!

İrem Helvacıoğlu, Seçkin Özdemir, Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Baş Belası Dizisi Konusu!

Baş Belası dizisi; kendisini ailesine adamış bir kadın olan İpek Gümüşçü’nün hayatını derinden sarsan olaylar sonucu emniyette psikolog olarak çalışmaya başlamasıyla yaşadıklarını konu ediniyor.

İpek’in ( İrem Helvacıoğlu) çocukluğundan beri tutkusu olan polisiye merakı onu cinayet büro baş komiseri Şahin Kara’yla ( Seçkin Özdemir) sık sık karşı karşıya getirmektedir.  Birbirine zıt bu iki karakterin maceralarla dolu eğlenceli hikayelerini anlatılmaktadır.