Meryem Uzerli kendi hayatının film olması için o çok konuşulan anlaşmayı yaptı.

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli'nin yakında Ru isimli dizi için sete çıkacağı ve çekimler için ise çocukları ile birlikte Urla’ya yerleşeceği biliniyordu.

Disney Plus’ın yeni dizisi olan Ru’da Reyan karakterini canlandıracak olan oyuncunun, kendisinden yaşça küçük genç bir adam ile olan yasak aşk hikayesi ile izleyicilerin karşısına çıkacağı konuşulurken, yeni bir proje haberi daha geldi.

En son yaptığı açıklamada gişe rakamlarının kendisini etkilemediğini söylemesi ile gündem olan Meryem Uzerli “O yapımcıyı etkiliyor. Benim bir oyuncu olarak etkilenmiyorum. Sonuçta ben yapımcı değilim. Çünkü o parasını verdi. Beni çok etkilemiyor açıkçası. Bazen bir proje içindesin ve çok başarılı oluyor. Ama sen aslında başarısız projede daha çok sevdiğin bir şey. Beni bir oyuncu olarak duygusal taraftayım. Gişe, maddiyat, numaralar yapımcıyı ilgilendiren bir şey.” demişti.

Ancak aynı zamanda Uzerli beklenen haberi de bir soru üzerine “Birinin hayatını oynamak bambaşka bir heyecan. Ama ilk önce benim hayatımı oynayacağım. Onun için anlaştık, netleştik” diyerek verdi.

Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler! Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler!

Meryem Uzerli bu sözleri ile birlikte uzun süredir beklenildiği üzere, hayat hikayesinin bir sinema filmine konu olacağını ve bunun için de anlaşma yaptığını duyurmuş oldu.

MERYEM UZERLİ'NİN HAYATINDA NELER OLDU? DİKKAT ÇEKEN, BİLİNMEYEN NELER VAR?

Meryem Uzerli kimdir, kaç yaşındadır? Meryem Uzerli aslen nereli, kaç kez evlendi?

1983 Almanya doğumlu olan güzel, Türkiye'de Muhteşem Yüzyıl ile parlamadan önce Almanya'da bir çok yapımda yer almış bir oyuncuydu.

2013 yılında "tükenmişlik sendromu" hastalığını adeta meşhur edip, yeni bir trend yaratarak, Muhteşem Yüzyıl'dan ayrılan oyuncu akabinde aynı yıl kendisini aldattığı öğrenilen Can Ateş'ten hamile kalması ve doğum kararı ile gündemde yine yer edinmişti.

2020 tarihinde ise yine hamile olduğunu duyuran Meryem Uzerli, bebeğin babasını açıklamayarak da ayrıca bir gündem yaratmıştı.