Televizyonda beklenen oldu. Dün gece gündemi sallayan Sadakatsız dizisi reytingleri salladı geçti.

Televizyonda beklenen oldu. Dün gece gündemi sallayan Sadakatsız dizisi reytingleri salladı geçti. Bu oranlar sonrası ilk bölüm böyle izlenen bir dizi gelecek bölümlerde tüm rakiplerini bitirir. Özellikle 10 reyting alan Sen Çal Kapımı dizisi için erken final kesin olarak gözüktü. Kuruluş Osman'da reyting alması beklenen Sadakatsız dizisi haftaya tüm televizyon akışını değiştirecek. Sadakatsız ilk bölüm reytingleri uçtu.Çok iyi Tarihi açılış!Dün akşam ilk bölümü yayınlanan Sadakatsız dizisi ekranlara bomba gibi girdi. Sadakatsız dizisi ilk bölümünde total'de 6.02, AB'de 7.13 ve ABC'de 7.12 reyting alarak günü tamamladı. Özellikle ilk bölüm reytigleri için tarihi rekor geldi. Sadakatsız dizisi bu hafta tekrarlarla ve daha çok izleyiciyle haftaya Çarşamba günü reytingleri sallayacak.Kuruluş Osman lider ancak bir hafta sürer!Çarşamba akşamları 4 sezon Diriliş Ertuğrul ve 2 sezon Kuruluş Osman'la zirveyi kimseye kaptırmayan Kuruluş Osman'ın bu sezon işi zor. İlk defa Sen Çal Kapımı 10 reytingleri aştığı gün olan Çarşamba Sen Çal Kapımı için bitiyor, ancak Sadakatsız Kuruluş Osman'ın en büyük rakibi olacak. Kuruluş Osman'ın dengesini Sadakatsız dizisi değiştirdi. Özellike AB grubunda haftaya kesin olarak lider olan Sadakatsız yüksek bütçeli Kuruluş Osman'ı bir hayli zorlayacak.Sadakatsız tüm reytingleri Sen Çal Kapımı dizisinden aldı! Sen Çal Kapımı final yapacakSadakatsiz dizisi dengeleri alt üst etti! Ancak en büyük reytingi Hande Erçel ve Kerem Bursin başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinden aldı. Sen Çal Kapımı 10'a yaklaşan reytingleri 4'e kadar düştü. Neredeyse Yüzde 60 reyting kaybı Çarşamba'nın gelişi Salı'dan bellidir yorumları yapıldı. Sen Çal Kapımı dizisi için erken final mümkün. Gün değiştirme şansı da olmayan FOX TV Sen Çal Kapımı dizisini bitirecek.Sen Çal Kapımı dizisi çakıldı!En son yayınlanan bölümünde Sen Çal Kapımı yüksek izlenme almıştı. 10 reytingle rekor kıran Sen Çal Kapımı dizisi rakipsizlikten izleniyormuş. Sen Çal Kapımı yeni rakiplerinden sonra 4,86 Reyting alarak günü bitirdi.Doğduğun Ev Kaderindir ve Benim Adım Melek ipin ucunda!

Gözden kaçırmayın

25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu? 25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu?


Sadakatsız dizisi sadece Kuruluş Osman ve Sen Çal Kapımı dizilerine cehennemi yaşatmadı. Ayrıca Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ve Benim Adım melek dizilerini de uçuruma attı. Özellikle Benim Adım Melek dizisi için yolun sonu görünürken, Doğduğun Ev Kaderindir kötü yerlerde geziyor.İşte Çarşamba Reyting tablosu!

Dizi sektöründe Sadakatsız başarısı üstün bir başarı olarak gözüküyor. Gelecek hafta kesin olarak zirvede yer alacağı şimdiden uzmanlar tarafından söyleniyor.