Cezayir Reis'in planlarının tek tek harekete geçirildiği  Ben Bu Cihana Sığmazam 5. bölümü sonrasında  Ben Bu Cihana Sığmazam 6. yeni bölüm fragman detayları soruluyor

Orhan'ın neden ihanet içinde oldacağını öğreneceğimiz Ben Bu Cihana Sığmazam 6. bölüm fragmanı 18 Ekim akşamı yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam 5. bölümü sonrasında çok büyük merak içinde araştırıldı. Cezayir Reis'in planlarının tek tek harekete geçirildiği  Ben Bu Cihana Sığmazam 5. bölümü sonrasında  Ben Bu Cihana Sığmazam 6. yeni bölüm fragman detayları soruluyor

Ben Bu Cihana Sığmazam 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümde neler olacağının ve altınları kurtarma konusunda ne gibni çalışmalar yapılacağının devamının gösterileceği Ben Bu Cihana Sığmazam 6. bölüm fragmanı 25 Ekim 2022 Salı akşamı yayınlandı mı?

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Özellikle de Youtube üzerinden gerek  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi son bölümünü yani  Ben Bu Cihana Sığmazam 5. bölümünü izleyemeyen izleyici gerekse de  Ben Bu Cihana Sığmazam 6. bölüm fragmanını merak eden izleyici sevdiği dizinin gelecek haftaki akıbetini merak ederek soruyor.   Ben Bu Cihana Sığmazam 6. yeni bölüm olacaklar ile birlikte Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni fragmanı detayları sizler için araştırdık. 

Bu akşam Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yine aksiyonu en dibine karar yaşattı. Orhan'ın ihanet sahnelerinin çok konuşulduğu ve Cezayir'in yaptığı planların gündeme çıktığı 18 Ekim 2022 Salı akşamı Ben Bu Cihana Sığmazam son sahnesş sonrasında izleyicinin ağzı adeta açık kaldı. Bundan tam 17 sene önce Ethem'e emanet edilen altınlar konusunda ne gibi planlar ortada döndü?

 Özellikle Cezayir'in ölüm emrinin verildiği Ben Bu Cihana Sığmazam 5. bölümü şok sahne ile sonlanırken, Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanında ölüm mü var dedriten gelişmeler sobnrasında Ben Bu Cihana Sığmazam 6. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır sorusu sorulmaya devam ediyor.

ATV ekranlarında her Salı akşamı yeni bölümü ile oynayan  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi  severleri, diziyi yine günün birincisi yapmak adına merakla yeni bölümünü izlerken, diğer taraftan da Ben Bu Cihana Sığmazam 6. bölüm fragmanında yaşanacakları tahmin etmek için beklemeye koyuldu.  Ancak Ben Bu Cihana Sığmazam 6. Bölüm fragmanı hakkında yaptığımız araştırma da  Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadığını gördük. 

Twitter'da TT oldu

BBCS hasthag'i ile Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki gelişmeler paylaşılırken, gün içinde dizi en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. 

Ancak Olumsuz Yorumlar çoğaldı

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hakkında Twitter gündeminde konusu olmayan dizide EDHO sıcaklığı yok yorumlarına çok rastladık. Özellikle de sürekli bir aksiyonun var olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam 5. bölümü sonrasında Ben Bu Cihana Sığmazam 6. bölüm fragmanında işlerin çözülmemesi izleyiciyi sinirlendireceğe benziyor. 

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm neler olacak? 6 bölüm!


Aksiyon sahneleri ile bezenmiş olan Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümünde nabızlar daha bir hızlı atacak iken, hayatlara dokunacak değişiklikler de adeta artacak. 

Twitter gündeminde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yorumları

Ben Bu Cihana Sığmazam 6. bölüm fragmanı öncesinde karşımıza çıkan  bir çok olumnsuz yorumda Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin EDHO kadar aileden biri olarak görülmediği , mafya intikam dram komedinin hiç birinin bir arada olmadığı sadece bir doktorun etrafındaki aşk hikayesinin olduğuı yorumları mevcut iken, Ben Bu Cihana Sığmazam 5. bölümünün de reytinglerde üst sırada hatta ilk sırada olması muhtemel

Bugün Günlerden Cezayir 

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ben Cihana Sığmazam 5. bölüm özeti ile şok olan izleyici bir çok yorumda Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için şu şekilde yorumunu noktalıyor.

''Diziyi bugün izlermiyim bilmiyorum çünkü bıktım hikayesi olmayan senaryodan mafya yok hain yok intikam yok bedel yok bize gösterilen sadece iki kadına aşık adam ve Firuzeyi iyi gösterelim sevsinler muhabeti size Firuze ve aşk üçgeni reyting getirmez ''