{"subsource":"done_button","uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1606813118524","source":"share_action_sheet","origin":"gallery","sources":["330853227010211","328939070060211","333114580013211"],"source_sid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_160

Kardeşlerim Dizisinin Tolga’sı Yeni Sezonda da Ortalığı Karıştırmaya Devam Edecek! Kardeşlerim Dizisinin Tolga’sı Yeni Sezonda da Ortalığı Karıştırmaya Devam Edecek!
Bir Başkadır, Netflix'te yayımlanan bir dijital platform dizisidir. Bir Başkadır dizisinin oyuncu kadrosu oldukça başarılı ve ünlü sevilen isimlerden oluşuyor. Bir Başkadır oyuncu kadrosunda; Öykü Karayel, Tülin Özen, Alican Yücesoy, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Defne Kayalar, Bige Önal, Settar Tanrıöğen, Derya Karadaş gibi yaptıkları işlerle tam not almış isimler yer alıyor. Dizinin çarpıcı ve derinden etkileyen konusunun yanı sıra akıllara durgunluk verecek sahneleri ile izleyenleri adeta ekranları karşısında büyüledi. Netflix dizisi olan Bir Başkadır'ın 1. sezonu oldukça beğenildi. İzleyenler Bir Başkadır'ın ilk sezonunu bir çırpıda izlediklerini ve ikinci sezonu beklediklerini belirtti. Bir Başkadır ile ilgili internet tarayıcılarında ve sosyal medyada çok fazla soru dolaşmaya başladı. Bir Başkadır 2. sezon ne zaman başlayacak ? Bir Başkadır 2. sezonda neler olacak ?Bir Başkadır oyuncu kadrosunda kimler var ?

Öykü Karayel,

Tülin Özen,

Alican Yücesoy,

Fatih Artman,

Funda Eryiğit,

Defne Kayalar,

Bige Önal,

Settar Tanrıöğen,

Derya Karadaş yer alıyor.Bir Başkadır dizisi nerede çekiliyor ? Bir Başkadır'ın çekildiği mekanlar nerede ?

Netflix dizisi olarak yayımlanan ve başarılı oyunculukları ile çok konuşulmasının yanı sıra, dizinin çekildiği mekanlarda merak konusu oldu. Bir Başkadır dizisi genellikle İstanbul ve İstanbul'un semtlerinde çekiliyor. Meryem ve ailesinin yaşadığı köy İstanbul Beykoz'da bulunan Tokatköy'dür. Bunun yanında diğer karakterlerden Sinan'ın yaşadığı daire ise Şişli'dedir. Rezidans içinde yer alan dairenin neresi olduğu da çok merak ediliyor. Dizide Rezidans içinde yer alan daire, Ali Sami Yen Stadyumu'nun yerine yapılan gökdelenin içindedir. İstanbul'un farklı mekanlarında da dizinin çekimleri yapılıyor.Bir Başkadır dizisinin konusu nedir ?

Bir Başkadır dizisinde, karakterler birbirlerinin karakter ve hayat tarzı olarak tam zıt hali gibi görünseler de yolları bir şekilde bir yerlerde kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak. Farklı hayatlar ve farklı hayalleri olan karakterleri heyecan ve dram dolu bir süre bekliyor. 8 bölümlük olan dizi, bir terapi odasında geçiyor. Karakterlerin yaşadığı tesadüfler üzerine kurulu olan dizi de hem geçmişleri ile hesaplaşmaları hemde yeni bir yolda ilerlemeleri anlatılıyor.Bir Başkadır 2. sezon ne zaman yayınlanacak ?

Bir Başkadır dizisinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağı izleyenler tarafından merak konusu oldu. İzleyenlerin merakla araştırdığı konulardan birisi haline geldi. Bir Başkadır dizisi yayınlandığı günden beri sosyal medyada oldukça konuşuluyor. Hatta dizi ilk çıktığı günlerde Twitter'da TT olup gündeme girdi. Instagram'da da aynı şekilde çok sayıda sayfa ve hesap diziyi paylaştı. Bir Başkadır dizisinin ilk sezonunun başarı ve ilgi ile bitmesinin ardından izleyenler yeni sezonu beklemeye başladı. Peki, Bir Başkadır dizisinin ikinci sezonu ne zaman başlayacak ? Bir Başkadır 2. sezon ne zaman başlayacak ?

Bir Başkadır dizisi tek sezonluk olarak planlandı. Ancak dizinin beklenenden daha fazla ilgi görmesinden dolayı Bir Başkadır'ın 2. sezonunun çıkıp çıkmayacağı konuşulmaya başlandı. Bir Başkadır 2. sezon için yapım ekibi ve dijital platform olan Netflix tarafından daha bir duyuru yapılmadı. İzleyenler hem sosyal medyadan hem internetten bu konu ile ilgili çok sayıda arama gerçekleştirdi. Bunun yanında dizinin tek sezonluk planlandığını duyan ve diziyi çok seven izleyenler dizi yapım ekibine ve oyunculara mesaj attı. Dizinin devamlılığı ve yeni sezonu ile ilgili çok sayıda talep var. Bunun yanında diziyi sevmeyen ya da sıkıcı bulan bir grup izleyen de oldu. Bakalım Bir Başkadır ilk sezon yakaladığı başarısını ikinci sezon ile taçlandıracak mı ? Yoksa zirvede bırakıp tek sezon ile kalacak mı ?