Çukur Halil İbrahim kim? amacı ne yeni düşman amca cumali mi? Gerçek adı nedir? Kim canlandırıyor

Çukur Halil İbrahim kimdir? Çukur dizisinde Halil İbrahim karakteri ile karşımıza çıkan ve Cengiz erdenet'in yeni düşmanı olduğu belirlenen Çukur Halil İbrahim kimdir hangi oyuncu Çukur Halil İbrahim karakterini canlandırmaktadır sorular çukur dizisinin s

Dizi Haberleri 21.12.2020 - 20:47 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Çukur Halil İbrahim kimdir? Çukur dizisinde Halil İbrahim karakteri ile karşımıza çıkan ve Cengiz erdenet'in yeni düşmanı olduğu belirlenen Çukur Halil İbrahim kimdir hangi oyuncu Çukur Halil İbrahim karakterini canlandırmaktadır sorular çukur dizisinin son bölümünün bitmesi sonrasında meraklı araştırılmaya başladı gibi .

Cengiz erdenet yeni bir düşman var oluyor ve Cengiz Erdenet'in düşmanı olarak karşımıza çıkan Halil İbrahim kimdir ? Nedim'i  konuşturan Cumali patronun Halil İbrahim olduğu söylemesi ile birlikte çok araştırılan bir karakter olan çukur dizisi yeni oyuncusunu kim canlandırıyor gibi sorular sizlerle?

Çukur dizisinde Halil İbrahim karakteriyle karşımıza çıkan Cengiz erdenet en büyük düşmanı olarak diziye dahil olacak olan kişi gerçek adı kimdir?
Çukur son bölümde nedim'i konuşturan Cumali nedim'den gizli olan kişinin Halil İbrahim olduğunu itiraf ederken çukur dizisi Halil İbrahim karakteri gerçek adı nedir Çukur dizisi Halil İbrahim karakteri geçtiğimiz akşam yayınlanan Çukur 100. son bölümünde Cengiz erdenetin düşmanı olarak karşımıza çıkar isimdir.

Kim canlandıracağı konusunda ortaya henüz açıklama yapılmamıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@