Bir Zamanlar Çukurova dizisinde aşk gerçek oldu! ATV'nin sevilen dizisinin başrolü gönlünü partnerine kaptırdı!

Başrollerinde Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Murat Ünalmış, Melike İpek Yalova, Furkan Palalı gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova seti bu kez kavga değil aşk ile gündeme geldi. Dizi aşkı gerçek oldu!

ATV'nin Perşembe akşamları ekrana gelen dizisi Bir Zamanlar Çukurova geçtiğimiz hafta dizinin başrol oyuncuları Kerem Alışık ve Murat Ünalmış'ın kavgasıyla gündeme gelmişti. Dizinin Fekeli'si Kerem Alışık ile dizinin Demir'i Murat Ünalmış arasında yaşanan gerilim kavgaya dönüşmüş ve set durmuştu. Kavganın görüntüleri yönetmen tarafından yapımcıya ulaştırılmış ve olay magazine yanımıştı. 

Ancak sevilen dizi bu sefer güzel bir haberle magazine düştü. Dizide daha önce de dizinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek ile dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş birlikletik yaşamış daha sonra ayrılmışlardı. Bir süre sonra ise Altınbilek ile dizinin Ali Rahmet'i Kerem Alışık ile aşk haberleri ortaya çıkmış ve bu duruma sinirlenen Uğur Güneş diizden ayrılmıştı.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

BİR DİZİ AŞKI DAHA GERÇEK OLDU!

Dizide yeni bir aşk daha gerçeğe dönüştü. Diziye bu sezon Fikret karakteri ile dahil olan Furkan Palalı ile dizideki partneri Müjgan karkaterine hayat veren Melike İpek Yalova arasında aşk başladı. 

Güzel oyuncu Melike İpek Yalova ile yakışıklı oyuncu Furkan Palalı arasında aşk yaşandığı kulislerde konuşulmaya başlandı. İkili sosyal medyadan da sürekli olarak paylaşımda bulunuyor. 

YENİ BOŞANMIŞTI!

Güzel oyuncu Melike İpek Yalova geçtiğimiz aylarda yapımcı Altuğ Gültan ile 2 yıldır süren evliliğini anlaşmalı olarak bitirmişti. Çift anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Şimdi Palalı ile Yalova arasında çıkan aşk haberleri evliliği yeni aşk mı bitirdi sorusunu gündeme getirdi.