Fox Tv'nin yaza damga vuran romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam dizisinde aşk gerçeğe taşındı!

Bu yazın reytinglerde yüzü gülen tek romantik komedi yaz dizisi olan Aşk Mantık İntikam dizisi hayranlarına müjdeli haber geldi. Bir dizi aşkı daha filizleniyor!

Kasaba Doktoru Dizisinin Temel Sorunu Nedir? Kasaba Doktoru Dizisinin Temel Sorunu Nedir?

Son yıllarda drama acıtasyona mafta ve osmanlı dizilerine kapılan izleyici komediyi unuttu, içimizi açan güzellikleri gösteren yaz dizileri ise reytinglerde adeta ölüm kalım savaşına dahi giremiyor. 

Ancak bu sene de yine yüzü yaz dizisinden gülen kanal Fox Tv oldu. Güney Kore uyarlaması başrollerinde Melisa Döngel, Burak Yörük, İlhan Şen ve Burcu Özberk'in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi reytinglerde yüzü gülen tek romantik komedi yaz dizisi oldu.  

İlhan Şen ile Burcu Özberk uyumu seyirciden tam not alırken dizinin hayranları ikilinin gerçekte sevgili olduğu haberi umutla bekliyordu. Ve o haber geldi.

sadadsds

Dizi aşklarından biri daha gerçek oldu. İlhan Şen ile Burcu Özberk arasındaki yakınlaşma ciddiye taşındı.  

Geçtiğimiz günlerde İlhan Şen, dizideki partneri Burcu Özberk'in karesini kişisel Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşmış ve beyaz kalp emojisi koymuştı. Bu paylaşım ikilinin hayranlarını heyecanlandırırken İlhan Şen'in bugün verdiği röportajda Özberk için dedikleri aşk iddialarını kuvvetlendirdi. 

İlhan Şen, röportajdaki partnerinde dair Burcu Özber sorusuna öyle bir yanıt verdi ki hayranlar yıkıldı magazin aşk iddialarını kuvvetlendirdi.

İlhan Şen, Burcu Özberk için "Dünyanın en güzel şeylerinden biri. Çok güzel şeylerinden biri!" yanıtını verdi. Bu yanıt ikili arasında aşk haber bekleyen hayranları heyecanlandırdı.

BURCU ÖZBERK NE DEMİŞTİ?

Burcu Özberk partneri ile aşk olabilir mi sorusuna "Bugüne kadar hep romantik komedi dizilerinde oynadım. Hiç bir partnerimle aşk yaşamadım. Yani illa olacak diye bir şey yok. Hepsi benim çok yakınım arkadaşımdı. Hepsi ile erkek gibi muhabbet ediyordum. Mert ile tavla atıyorum. Çağlar zaten arkadaşım. Birbirimize şans diliyoruz her işimizde" demişti.