Bir Müjde Daha! Leyla ile Mecnun Arda Geri Dönüyor!

Leyla ile Mecnun severlere bir müjde daha! Efsane karakter Arda diziye geri dönüyor! Ushan Çakır ekibe geri mi dönüyor?

Dizi Haberleri 14.06.2021 - 10:31 14.06.2021 - 10:34 Ece Sahan

TRT'nin efsane dizisi Leyla ile Mecnun Exxen için aynı kadro ile yeniden çekiliyor. Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin gibi tüm eski oyuncuları ile yeniden çekilen Leyla ile Mecnun dizisinin unutulmaz karakteri Arda'dan sürpriz haber var. 

Leyla ile Mecnun dizisinin ilk sezonu şüphesiz en iyi sezondu. İlk sezonda yer alan Ezgi Asaroğlu, Ushan Çakır, Beste Bereket arasında şiddete varan bir tartışma olmuş ve 3 oyuncuda diziden konulmuştu. Dizinin Leyla'sı Ezgi Asaroğlu konuyla ilgili olarak tüm Leyla ile Mecnun ekibine dargın olduğunu açıklamış ve "Hem dayak yedim hem çok sevdiğim işimden kovuldum" diyerek sitem etmişti.

Dizi de daha sonra katılan Leyla karakterleri asla bir dikiş tutturamadı ve ilk Leyla'yı hep arattı. Ancak dizinin bir başka önemli karakteri olan Arda'nın yokluğu da dizi izleyicilerini en çok yaralayan konu olmuştu. 

ARDA DÖNÜYOR! 

EXXEN için yeniden çekilen Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla'sı Deniz Işın olmuştu. Alınan duyumlara göre diziye Arda karakterinin boşluğunun Exxen versiyonunda doldurulmak istendiği öğrenildi.  

Dizinin hiç şüphesiz en komik karakterlerinden biri olan Arda karakterine hayat veren Ushan Çakır, yaşanan kavga olayı sonrası diziden çıkarılmıştı. Ezgi Asaroğlu'nu darp ettiği için diziden kovulan Ushan Çakır konuyla ilgili olarak konuşmamıştı. 

Ve müjdeli haber geldi. Arda diziye geri dönüyor. Leyla ile Mecnun dizisinin en aranan karkterlerinden biri olan Arda'yı yeniden ekibe dahil etmek istenildiği öğürenildi. Ancak Ezgi Asaroğlu'na yapılan darp için gelen tepkilerden çekinen ekip, yeni bir Arda arayışına girdi. Arda boşluğunu dolduracak Mecnun'a rakip yeni karakterin kim olacağı merak edilirken, Son Yaz dizisinde yer alan genç oyuncu Sarp İkiler, Leyla ile Mecnun dizisine transfer oldu. Sarp İkiler'in yeni bir Arda mı olacağı yoksa başka bir karakterle mi karşımıza çıkacağı merak konusu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@