Sımsıcak bir aşk hikayesi Binnur Kaya'nın öncülüğünde başlıyor. Güzel Günler konusu Güzel Günler dizisi oyuncu kadrosu detaylandırıldı.

Sezon dizileri bir bir başlayadursun, hangileri yola devam edecek? hangileri bitecek soruları ile cebelleşen izleyiciye güzel haber geldi. Binnur Kaya'nın yeni dizisi Güzel Günler çok yakında başlayacak. Sürpriz bir şekilde açıklanan Binnur Kaya'nın yeni dizisi Güzel Günler dizisi hakkında tabii ki de araştırmalar hemen başladı. En çok araştırılan konu ise Güzel Günler oyuncu kadrosu Güzel Günler konusu gibi detaylar olurken, yayınlanan Güzel Günler dizisi tanıtım fragmanı herkesin içini ısıttı.

En son Kırmızı Oda'da ciddi bir psikoloğu oynayan Binnur Kaya aradan geçen zaman sonrasında karşımıza Güzel Günler dizisi ile çıkacak. 

Güzel Günler tanıtımı fragmanı yayınlanması sonrasında dizinin oyuncuları ve konusu merak monusu oldu. izleiyici hemen sosyal medyaya sarıldı ve yapılan yorumlara yorum ile karşılık verince Güzel Günler dizisi neredeyse Trend Topik olma yolunda ilk adımını attı

Peki Güzel Günler oyuncuları kimler? Güzel Günler konusu ne? Binnur Kaya'nın yeni dizisi Güzel Günler hakkında herşey...

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Güzel Günler dizisi konusu?

Erol Avcı yapımcılığında başlayacak olan Güzel Günler dizisi Aramızda Kalsın Canım Ailem gibi kültürümüze uygun çalışan senarist Selin tunç'un kaleminden çıkacak. Osman Taşçı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu Güzel Günler dizisi konusu;  Selma ve Mihran'ın doğdukları gün kulaklarına fısıldanan ölümsüz aşkın, bu aşkın ardındaki sırların ve onları kucaklayan sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini ekrana taşıyacak.

Güzel Günler Oyuncu kadrosu

Binnur Kaya'nın başrolünde oynayacağı Güzel Günler dizisi oyuncu kadrosu netleşti . Güzel günler oyuncuları arasında  Binnur Kaya, Ecem Erkek, Zeynep Çamcı, Burak Dakak, Olgun Toker, Leyla Tanlar, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse, Seray Gözler ve Yıldıray Şahinler gibi isimler yer alıyor.

Güzel Günler ne zaman başlayacak? Güzel Günler dizisi sessiz sedasız çekimlerine devam ederken, ne zaman başlayacağı konusunda henüz net bir açıklama gelmedi.

Güzel Günler hangi kanalda?

Güzel Günler dizisi bu sene dizi konusunda pek de tutunamayan kanal Show TV ekranlarında başlayacak. İzleiyicinin merakla beklediği dizi hakkında gelişmeler haberimizde olacak.