ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova 'nın 4.sezon yayın tarihi açıklandı! İşte yeni sezon başlama tarihi...

TIMS&B Productions imzalı ,yapımcılığını Burak Sağyaşar ile Timur Savcı'nın üstlendiği ve  yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu oturduğu, Atv ekranlarında 3 sezon boyunca reyting rekoru kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonu başlama tarihi belli oldu!

Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonuna 9 Eylül'de merhaba diyecek. 

bır-zamanlar-cukurova

Yeni sezonuna bomba gibi hazırlanan ve kadrosuna yeni oyuncuların dahil olduğu Bir Zamanlar Çukurova'da İbrahim Çelikkol rüzgarları esecek.

bır-zamanlar-cukurova-4

Yakışıklı oyuncunun setten ilk kareleri gelerek şimdiden izleyiciden tam not almayı başardı. Çukurova'da yeni bir dönemi başlatacak olan Hakan Gümüşoğlu karakteri ile diziye dahil olan İbrahim Çelikkol'un dizinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek ile uyumu da gözlerden kaçmadı.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Yeni sezonunda da çok heyecanlı olacağı şimdiden belli olan dizi 9 Eylül'de yeni sezonuna başlıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız ile kıyasıya rekabet halinde olmaya devam edecek. Bakalım bu sezon zirvenin sahibi kim olacak? Dizilere dair detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz...