Camdaki Kız'ın yeni sezon yayın tarihi açıklandı! İşte heyecanla beklenen o tarih..

Psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama olan OGM Pictures’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç’ün oturduğu Camdaki Kız'ın yeni sezon yayın tarihi açıklandı!

Camdaki Kız 9 Eylül Perşembe akşamı yeni sezonuyla Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek!

camdaki-kiz-sofor-hayri-tamam-is-imzaya-kaldi-bomba-isim-geliyor-yeni-sezonda-reytingleri-silip-2

Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik’in başrolünde ve kadrosunda Hande Ataizi, Enes Arıkan, Nur Sürer, Tamer Levent, Devrim Yakut, Nihal Menzin ve Selma Ergenç gibi oyuncuların yer aldığı dizi yeni sezonunda da kadroda yeni isimler görülecek.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Türk dizi tarihinde ilke imza atan Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu'nun, çıkardığı kitaplardan toplam 5. dizi çekildi. Kitaplarındaki başarı dizilerde de aynen devam ediyor. Geçtiğimiz sezona damga vuran Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir reyting rekorları kırmayı başarmıştı. Camdaki Kız ile bu başarı devam etmeyi başardı. Camdaki Kız'ın ikinci sezonunda da bu başarının devam etmesi bekleniyor.

Özellikle Nalan'ın aşık olacağı Hayri karakteri merakla bekleniyor. Hayri'nin dahil olmasından sonra dizide heyecanın daha da çok artması muhtemel görünüyor. Hayri karakterini kimin canlandıracağı ise henüz tam olarak netleşmiş değil. Diziye dair detaylar belli oldukça paylaşmaya devam edeceğiz..