Bir Zamanlar Çukurova 4.sezonunda hem ayrılık hem yeni transfer var!

Yeni sezonuna hazırlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ilk kareler geldi. İşte Hakan Gümüşoğlu karakteri ile İbrahim Çelikkol...

Dizi Haberleri 30.08.2021 - 14:10 30.08.2021 - 14:10 Azra Özdemir

TIMS&B Productions imzalı ,yapımcılığını Burak Sağyaşar ile Timur Savcı'nın üstlendiği ve  yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu oturduğu, Atv ekranlarında 3 sezon boyunca reyting rekoru kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisi 4. sezonuna da bomba gibi hazırlanıyor.

Başrol oyuncularının birer birer ayrıldığı ve yerlerine yeni oyuncuların dahil olduğu fenomen dizinin 4. sezonunda da hem ayrılık hem yeni transfer var!

bir-zamanlar

İbrahim Çelikkol; Hakan Gümüşoğlu karakteri ile Bir Zamanlar Çukurova'da !

Bu sezon diziye yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol dahil oldu. Çukurova'da yeni bir dönemi başlatacak olan Hakan Gümüşoğlu karakteri herkes tarafından heyecanla beklenirken diziden ilk kareler geldi..

bır-zamanlar-cukurova

İbrahim Çelikkol dizinin 4.sezonuna dahil olurken kadrodan da Fekeli karakterine can veren Kerem Alışık'ın ayrılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

birzamanlar-cukurova-ali-rahmet-fekeli

Kerem Alışık'ın TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seneye Bu Zamanlar adlı yarışma programını sunduğu için diziden ayrılması planlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonula Eylül ayında yine aynı gününde başlaması bekleniyor. ( her perşembe saat 20:00’de)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@