Merakla beklenen İçimizden Biri dizisinden ilk tanıtım geldi! İşte Eylül ayında ekrana gelmeye başlayacak olan İçimizden Biri dizisi konusu ve oyuncu kadrosu!

 Senaryosu  ve yönetmenliğini Ersoy Güler'in üstlendiği, Süreç Film imzalı, İçimizden Biri dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Başrollerini Yemin dizisi ile adını geniş kitlelere duyuran Özge Yağız ve birçok projede yer alan başarılı oyuncu Bora Akkaş'ın paylaştığı  ve kadrosunda Deniz Cengiz ,Burak Satıbol, Ceren Karakoç Yalazoğlu,Korhan Herduran, Faruk Akgören, Asuman Dabak, Derya Alabora, İrem Tuncer  ve Benian Dönmez  gibi başarılı isimler yer alıyor.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Show Tv'den romantik ve eğlenceli bir aşk hikayesi izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Eylül ayı ile yeni sezon dizileri de belli olmaya başladı. Bunlardan biri olan İçimizden Biri'de farklı konusu ile dikkatleri şimdiden çekmeyi başardı. Setten gelen resimler ise oldukça ilgi çekici..

ıcımızdenbırı

Adam ile Havva, ayrı dünyaların insanları!

İrlandalı Katolik bir papazın oğlu Adam ile geleneklerine bağlı Müslüman ve Türk bir ailenin kızı Havva'nın ailelerinden gizli yaşadıkları aşkı konu ediniyor.

ıcımız

Oyuncular ve Karakterleri!

Özge Yağız (Havva Aladağ ),

Bora Akkaş (Adam Wilson)

Deniz Cengiz (Hanım Gürler),

Burak Satıbol (Gürbüz Gürler),

Derya Alabora (Eva),

Ceren Karakoç Yalazoğlu (Hatun Gürler),

Korhan Herduran (Hulusi Güler),

Faruk Akgören (Bahtiyar Tatlılı),

Asuman Dabak (Büklüm Tatlılı),

İrem Tuncer (Fatoş),

Mustafa Avkıran ( Hünkar),

Benian Dönmez ( Hava) karakterleri ile izleyici karşısına çıkacak.

İçimizden Biri Ne Zaman Başlayacak?

Marmariste çekilen İçimizden Biri dizisi Eylül ayında Show Tv ekranlarında başlayacak, henüz günü belli değil. Açıklandığında paylaşacağız..