Bir Zamanlar Çukurova Fikret kimdir? Fikret Fekeli gerçekte kim?

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon bölümleriyle ekranda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Perşembe akşamlarına damga vuran dizi de muhteşem bir aşk hikayesi anlatılıyor.

Dizi Haberleri 02.12.2020 - 12:07 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon bölümleriyle ekranda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Perşembe akşamlarına damga vuran dizi de muhteşem bir aşk hikayesi anlatılıyor. Sezonun en yüksek reyting alan dizisi konumda bulunuyor. Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli karakteri de seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Ali Rahmet Fekeli’nin yeğeni olarak ortaya çıkan Fikret, uzun yıllar sonra memleketi Adana’ya geri dönmüştür.

Fikret, ilk olarak Müjgan’ın halası Behice’nin dikkatini çekti. Fikret’in odasını karıştıran Behice, onun yalan söylediğine inanıyordu. Ali Rahmet’in mirasına konmak isteyen bir fırsatçı olarak gördüğü Fikret’in peşine düştü. Lakin, Fikret’in ondan önce davranması nedeniyle planlarını uygulayamadı.

Fikret, Ali Rahmet’in hayatını kurtardı. Yaman ailesine karşı derin bir nefret besleyen Fikret, geçmişin karanlık sırlarını saklamaya devam ediyor. Lakin, Fikret’in sakladığı sırlarla ilgili önemli ipuçları seyirciye aktarılmaya başlandı. Hünkar Yaman’ın cenazesinin ardından Yaman konağına girmeyi başaran Fikret, Adnan Yaman’a nefret beslediğini açık etti. Yılmaz’ın imzaladığı mektubu çalan Fikret, Müjgan’ı da kurtarmış oldu. Fekeli’nin evinde en iyi anlaştığı kişi olan Müjgan’a karşı duygusal yakınlık besliyordu. Yılmaz, Müjgan’ın hamilelik haberine inanmamıştı. Müjgan ve Fikret arasında yasak aşk yaşandığı iddiaları karşısında deliye döndü.

Fikret’e silah doğrultan Yılmaz gözünü karartmıştı. Fekeli ise yeğeninin sakladığı sırların farkında olmasına rağmen onun üstüne gitmek istemiyordu. Lakin, Fikret ve Sevda arasında bir bağlantı olduğu düşünülüyor. Fikret’in Adnan Yaman’ın gizli oğlu olduğuna dair iddialar sosyal medyada paylaşılıyor. Henüz, Fikret karakterinin neler sakladığı açıklanmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@