Perşembe günleri ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi, izleyenlerini ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova'da Hünkar'ı öldüren katil sonunda ortaya çıkıyor.

Perşembe günleri ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi, izleyenlerini ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova'da Hünkar'ı öldüren katil sonunda ortaya çıkıyor. Bir Zamanlar Çukurova'da Hünkar'ı öldüren katil hala bulunamamıştı. Hünkar'ın ölümü ile birlikte zaman içerisinde unutulduğu düşünülen ve üstü örtülen olay, Züleyha tarafından yeniden gün yüzüne çıkarılıyor. Hünkar'ı katleden katili bulmak için polisler ve belgeler ile araştırma yapmaya başlayan Züleyha sonunda katili bulur. Katili bulan ve tüm Adana'ya katili ifşa edecek olan Züleyha, bu defa bombayı patlatacak. Hünkar'ın ölümünün üstünden geçen süreye rağmen delil ve katil bulunamaması özellikle Züleyha'nın çok canını sıkıyordu. Sonunda kollarını sıvayan ve Hünkar'ın katilini bulmak için yoğun çalışmalara giren Züleyha, Hünkar'ın katilini bulur. Hünkar Hanım'ın katilini bulan Züleyha, Demir'in gözünde değer kazanacaktır. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde katil ortaya çıkıyor! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova Hünkar'ın Katili Ortaya Çıkıyor!

Bir Zamanlar Çukurova'da Hünkar'ın ölümü ile tüm konak karışmıştı. Hünkar'ın ölümü herkesi çok etkilemişti. Ancak Hünkar'ın ölümünün üzerinden epey zaman geçse de Hünkar'ı öldüren kişiye bir türlü ulaşılamadı. Deliller, belgeler ve araştırmalar devam ederken Hünkar'ın ölümünün üzerin bir süreliğine örtüldü. Hünkar Hanım'ın ölümünü yeniden gündeme getiren ve Hünkar'ın ölümüne sebep olanları bulmaya yemin eden Züleyha, katili bulmak için araştırmalara başlar. Hünkar'ın katili ile ilgili tüm delilleri toplayan Züleyha, bir görgü tanığının ifadesi sayesinde Hünkar'ın katilini bulur. Konağın kapısına gelen taksici Hünkar'ın katilini gördüğünü söyler. Hünkar'ın katilinin bir kadın olduğunu ve bu kadının Behice olduğunu söyler. Taksicinin bu açıklaması ile Hünkar'ın katilinin Behice olduğu ortaya çıkar. Hünkar'ın katilini bulan ve katilinin Behice olduğunu duyan Züleyha, öfkeden duramaz. Hünkar'ın ölümü ile ilgili tüm delilleri alır ve Behice'nin katil olduğunu ifşalamaya gider. Züleyha, Hünkar'ın katilinin Behice olduğunu tüm Adana'ya duyuracaktır. Böylece herkes Behice'nin Hünkar'ın katili olduğunu bilecektir.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümde Neler Olacak?

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Fragmanı izleyenler, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm için geri sayıma başladı. Bir Zamanlar Çukurova 84. bölümü ile 19 Şubat Perşembe günü ATV ekranlarına, izleyicisi ile buluşmak için gelecek. Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler olacak? 84. bölümde neler olacak?Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde yaşanacak en önemli gelişme, Züleyha'nın Hünkar'ın katilini bulmasıdır. Behice'nin Hünkar'ı öldürdüğü, taksici sayesinde ortaya çıkar. Behice'nin Hünkar'ın katili olduğunu duyan Demir, Behice'den hesap sormak için öfkeyle Behice'nin yanına gider. Ancak Züleyha ve çalışanlar, Behice'yi Demir'in elinden kurtaracaktır. Tüm bu olanlardan sonra Adana'da yaşayamayacak olduğunu fark eden Behice, kendisine çıkış yolları arar. Behice önce yeğeni Müjgan'ın yanına gider ve onunla samimi olmaya çalışır. Fakat Behice'ye kendi yeğeni olan Müjgan bile inanmayacaktır. Müjgan halasına İstanbul'a gitmesini söyler.Behice bu sırada Gaffur'u hala kendi alışveriş ve hizmetleri için kullanmaya devam eder. Behice'nin Gaffur'u kullandığını fark eden Saniye bu duruma el atar. Saniye, Gaffur'u Demir'in karşısına çıkarır. Öte yandan Müjgan ve Fikret arasında yaşanan aşk gün geçtikçe artmaktadır. Müjgan ve Fikret'i öpüşürken gören Fekeli rahatsız olur. Fekeli, Fikret ve Müjgan'ı kontrol etmeye başlayacaktır. Fekeli'nin bu önlemlerinden sonra Müjgan ve Fikret'te aralarındaki aşkı ve ilişkiyi sorgulamaya başlar.Sevda, Ümit'in evine kalan eşyalarını toplamak için gider. Ümit'in evine giden Sevda, kapıda Demir'in arabasının olduğunu görür. Bu duruma çok şaşıran Sevda'nın şaşkınlığı bununla da kalmayacak ve komşunun Hünkar'ın cenaze günü ile ilgili söylediği bir şey onu çok şaşırtacaktır. Behice'nin katil olduğunun kanıtlanması ile Züleyha, elinde belgeler ile Behice'nin üzerine yürüyecektir. Behice'nin üzerine yürüyen Züleyha ile Müjgan kavga edecektir.