ATV ekranlarında seyirci ile buluşan Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da setinden yine ayrılık haberi geldi. Bir Zamanlar Çukurova setinde kavga devam ediyor.

ATV ekranlarında seyirci ile buluşan Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da setinden yine ayrılık haberi geldi. Bir Zamanlar Çukurova setinde kavga devam ediyor. Önce Vahide Perçin ardından da Uğur Güneş diziye veda etmişti. Şimdi de yine Hilal Altınbilek diziden ayrılma kararı aldı. Hilal Altınbilek ve Furkan Palalı arasında neler oldu?

Bir Zamanlar Çukurova hayranları bu sezon ayrılığa doydu. Dizinin ana karakteri Hünkar Yaman ve Yılmaz karakterlerinin arka arkaya ölerek diziden ayrılması seyirciyi çok kızdırmıştı. Hünkar Yaman karakterine hayat veren Vahide Perçin özel nedenlerden diziden ayrılmak istediğini yapımcıya iletmiş ve kabul edilmişti.

Dizinin Yılmaz'ı ise yeni bir dizi için diziden ayrıldığı öğrenilmişti. Ancak arkasında aşk krizi çıkmıştı. Rol arkadaşı Hilal Altınbilek ile ilişki yaşayan Uğur Güneş ayrılık sonrası Hilal Altıbilek'in yine rol arkadaşı Kerem Alışık ile aşk yaşadığını öğrenmişti. Bunun üzerine Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek arasında sette gergin anlar yaşanırken, Uğur Güneş ve Kerem Alışık'ın da arası bozulmuştu.

Yaşanan gerginliklere Murat Ünal'da dahil olunca Uğur Güneş sözleşmesi biter bitmez dizden ayrılacağını yapımcıya iletmiş ve onunda isteği kabul edilmişti. Tüm bu gerginlerde Kerem Alışık'ta "İstanbul'u özledim" diyerek diziden ayrılmak için bahane sunmuştu. Ancak Uğur Güneş'in ayrılması sonrası yapımcılar Kerem Alışık'ı şimdilik ikna etmiş görünüyordu.

Hilal Altınbilek - Furkan Palalı krizi çıktı!

Dizinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek diziden ayrılmak istedi. Hilal Altınbilek'in diziye bu sezon Fikret karakteri ile dahil edilen yakışıklı oyuncu Furkan Palalı ile aralarında bir çekim olduğu kulislerde konuşulmaya başlandı. Yeni bir aşk krizi çıkacağından korkan yapımcılar ise tedirgin oldu.

Hilal Altınbilek'in de yine adının dizi setindeki aşk krizi haberlerine konu olmamak için diziden ayrılmak istediği iddia edildi.. Şimdilik net bir karar vermeyen Hilal Altınbilek'in kafası karışmış durumda. Kulislerde konuşulanlara göre dizi bu sezon final yapmazsa gelecek sezon yine pek çok ismin diziden ayrılacağı yönünde..