Bir Zamanlar Çukurova izleyicisini etkilemeyi ve her hafta Perşembe günü ekranlarının başında büyülemeye devam ediyor. Her hafta Perşembe günü ATV ekranlarında saat 20.

Bir Zamanlar Çukurova izleyicisini etkilemeyi ve her hafta Perşembe günü ekranlarının başında büyülemeye devam ediyor. Her hafta Perşembe günü ATV ekranlarında saat 20.00'de izleyicisi ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova'da heyecan hiç bitmiyor. Heyecanın bir dakika azalmadığı dizide yaşanan olaylar izleyenleri şok ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi başarılı oyuncu kadrosu ve ilgi çekici senaryosu ile Perşembe günleri vatandaşları ATV ekranlarına kilitliyor. Dizi tam gaz devam ederken dizi ile ilgili bir iddia ortaya atıldı. atılan iddiaya göre Bir Zamanlar Çukurova, yakın bir zamanda final yapacakmış. Dizinin final haberini duyan izleyenleri büyük bir üzüntüye kapıldı. Bir Zamanlar Çukurova final mi yapacak ?



Ayrıca dizinin başrol oyuncuları diziden bir bir çıkmaya başladı. Geçtiğimiz ay Vahide Perçin diziden ayrılmıştı. Bir Zamanlar Çukurova'nın Hünkar Hanım'ı Vahide Perçin, diziden ayrılma kararı almıştı. Vahide Perçin'in ayrılma kararı ile dizide Hünkar karakteri ölmüştü. Vahide Perçin'in sağlık sorunlarından dolayı diziden ayrıldığı öne sürülse de Perçin bu konu ile ilgili bir açıklama yaptı. Başarılı oyuncu Vahide Perçin, sette biraz yorulduğunu ve artık bir süre dinlenmek istediğini belirtti. Yetenekli oyuncu Vahide Perçin'in ardından diziden yeni bir oyuncunun daha ayrılacağı söylentisi yayıldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz karakterini canlandıran Uğur Güneş'in diziden ayrılacağı yönünde bir söylenti yayıldı. Uğur Güneş'in başrol oyuncularından Kerem Alışık ile anlaşamadığı ve sette sık sık sorun çıktığı iddiası ortaya atıldı. Durum böyle olunca da Uğur Güneş'in diziden ayrılacağı söylentisi yayıldı. Uğur Güneş, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz karakterini canlandırıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz ölecek mi sorularına henüz net bir yanıt gelmedi. Dizinin ilerleyen bölümlerinde göreceğiz.



ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, geçtiğimiz Perşembe akşamı yeni bölümü ile izleyicisine deyim yerindeyse adeta heyecan tufanı yaşattı. Dizide Yaman’ın bu zamana kadar yaptığı hatalarından ders çıkararak Züleyha’dan boşanmaya karar vermesi, izleyenleri sevindirmişti. Demir Yaman'ın Züleyha'dan boşanması, Yılmaz ve Züleyhan’nın kavuşması demek olduğu için seyirci heyecanlanmıştı. Ancak izleyenlerin heyecanı yarıda kaldı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde izleyenleri üzen bir gelişme yaşandı. Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümünde dizinin sonunda izleyenleri üzen bir olay yaşandı. Yılmaz uçurumdan aşağıya düştü. Yılmaz'ın uçurumdan aşağı yuvarlanması ve kanlar içerisinde kalmasının sonrasında Yılmaz öldü mü sorusu hem sosyal medyada hem internette çokça merak edildi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 77. bölümünün bitmesinin ardından izleyenler sosyal medyada ikiye bölündü. İkiye ayrılan izleyicilerin bir kısmı Yılmaz'ın uçurumdan düşerek öleceğine inanıyor. Diğer kalan kısmı ise, Yılmaz'ın kurtulacağına ve ölmeyeceğine inanıyor. Bir Zamanlar Çukurova son bölümün bitmesinin ardından izleyenler yeni bölümün fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını araştırmaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova 78. Bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizi bitiminin ardından merakla araştırılmaya başladı. Bir Zamanlar Çukurova final yapacak mı ? Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz öldü mü? Uğur Güneş diziden ayrıldı mı?