Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılan ünlü oyuncu yeni dizi ile el sıkıştı! Adana'ya veda eden oyuncudan bomba bir dizi projesi geliyor!

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova bu sene ardı ardına başrollerin diziye vedası ile deprem yaşadı.

Önce dizinin Hünkar Yaman'ı Vahide Perçin ardından dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş daha sonra ise ardında dizinin Behice'si Esra Dermancıoğlu, dizinin Müjgan'ı Melike İpek Yalova, dizinin Demir Yaman'ı Murat Ünalmış ve Hande Soral diziye veda etti.

Bir Zamanlar Çukurova dizi seti bu sezon arka arkaya sette kavga haberleri ile gündekme gelmişti. Dizide son olarak Murat Ünalmış'ın Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek ile kavga ettiği hatta Kerem Alışık ile kavgasının mahkemeye taşındığı öğrenilmişti.

Dizide başrol kimse kalmadı tepkileri alıp başını giderken diziden ayrılan isimler yeni projeleri ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin Hünkar Yaman'ı Vahide Perçin diziye veda etmiş ve seyirci bu vedaya oldukça şaşırmıştı.

Vahide Perçin diziden ayrılması ile ilgili olarak yorgunluk demişti ve yeni bir projede yer alamacayağını söylemişti. Ancak Perçin yeni dizisi için el sıkıştı!

Saçlarını kısacaık kestiren Vahide Perçin eski eşi Altan Gördüm ve Medyapım ile ortak bir oyuncu yetiştirme kursu açmıştı ve dizilerde yer almayacağını söylemişti.

t25_bir-zamanlar-cukurovanin--548

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Hünkar Yaman'ı Vahide Perçin yeni sezonda oldukça vurucu bir kadın hikayesi ile ekranlara dönüyor.

Vahide Perçin Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıldıktan sonra eski eşi Altan Gördüm'le Akademi 35,5 Sanat Evi'ni kurmuş ve orada oyunculuk eğitğimi vermeye başlamıştı. Burada Medyapım'la ortak olarak prohe gerçekleştiren Gördüm Medyapım dizi ve filmlerine oyuncu gençler yetiştiriyordu.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Vahide Perçin yeni dizi projesi için de Bir Zamanlar Çukurova'nın yapım şirketi Tims&B ile anlaştı. Öğrenilene göre oldukça etkili bir kadın hikayesi anlatılacak olan dizi de Vahide Perçin başrolü paylaşacak.