EDHO'da Ayrılık Kesinelşti! Ozan Akbaba Diziden Ayrıldı! İlyas Diziye Veda Etti!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde beklenen ayrılık kesinleşti. Dizinin İlyas'ı Ozan Akbaba diziye veda etti!

Dizi Haberleri 19.07.2021 - 12:57 19.07.2021 - 12:58 Ece Sahan

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da izleyiciyi üzen gelişmeler yaşandı!

Salı akşamları reytinglerde zirve yarışında kral olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde ayrılık haberleri başladı. Yeni sezon çekimlerine hazırlanan dizide ayrılık haberleri yavaş yavaş düşmeye başladı. Ancak seyirci bu ayrılıkları nasıl karşılayacak merak konusu.

Oktay Kaynarca'nın başrollerinde yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak diye merak edilirken diziden ayrılık haberi geldi!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicilerini üzen haber geldi. Dizide İlyas Çakırbeyli karakterine jaya veren Ozan Akbaba diziden ayrılacak mı sorusu yanıt buldu. Uzun zamandır Ozan Akbaba'nı diziden ayrılık ayrılmayacağı merak konsuydu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin İlyas Çakırbeylisi'si Ozan Akbaba yaz döneminde tatil yapmak yerine çalışmayı tercih etti. Ozan Akbaba hem proje tasarımını hem de senaryosunu yazdığı Anka isimli filminin çekimlerine başladı. Akbaba fimlde başrolü Masumlar Apartmanı'nın Esat'ı Afili Aşk'ın Erku'u Uğur Uzunel ile paylaşıyor.

ozanakbaba-uguruzunel-yk1

Filminin çekimleri için çalışan Ozan Akbaba ATV'de reyting rekortmeni olan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a veda mı edecek sorularının öznesiydi. Ve beklenen karar geldi.

Öğrenilene göre Ozan Akbab diziye veda etmeye karar verdi. Ozan Akbaba'nın kendi projelerinde yönelmek istediği bu nedenle diziye veda etmek istedi öğrenildi. İlk adımını da Anka filmi ile atan Ozan Akbab gelecek dönem de kendi projelerine daha da ağırlık verecek. Senaryo yazdığı bilinen Ozan Akbaba sezonun başlaması ile kendi yazdığı diğer dizi ve film projelerini hayata geçirmek istediği öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@