Televizyon ekranlarının en başarılı dizilerinden olan Yargı’yla ilgili bomba bir haber sosyal medyadan açıklandı.

Sezon boyunca sadece Kanal D ekranlarının değil tüm diziler arasında en başarılı yeni yapımlarından olan ve tamamen yerli içeriğe sahip olduğu bilinen Yargı, her bölümü ile ayrı bir olay olmuştu.

Tam yaz ayrılığı nedeni ile özlenmeye başlanmıştı ki reyting rekorları kıran Yargı’dan haber de bizzat senaristi Sema Ergenekon’dan geldi.

Yargı Ceylin kimi öldürdü? Yargı dizisi Ceylin cinayet mi işledi, kimi bıçakladı, öldürdü? Serdar, Yekta, Çınar, Metin Ilgaz veya bir başkası... - Galeri - Yaşam

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başroldeki etkili performansı ile de ayrıca hayran kitlesinin birbirine yakıştırmalarının adeta çılgınlık boyutuna ulaştığı Yargı'nın senaristi Sema Ergenekon da temposu hiç düşmeyen hikaye örgüsü sayesinde Türk dizi tarihinin unutulmazları arasına girmişti.

Başarılı senarist Sema Ergenekon, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Yargı’yla ilgili ilginç bir haber paylaştı.

Yargı. 30 Bölüm. Ceylin kimi öldürdü??💥💥 - YouTube

Bu habere göre Yargı dizisi Yunanistan’da uyarlanmaya başlandı. Yargı’nın Yunan uyarlaması olarak Family Secrets (Aile Sırları) adı ile eylül ayından itibaren izleyiciyle buluşacak olduğunu bizzat senaristinden duymuş olduk.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

Yargı dizisinin Yunanistan uyarlaması ise şimdiden ayrı bir merak konusu oldu.

Türkiye’de fırtınalar estiren Yargı’yla ilgili müthiş haber senaristinden geldi! 1

Türkiye’de fırtınalar estiren Yargı’yla ilgili müthiş haber senaristinden geldi! 2