Usta oyuncu ve adeta Behzat Ç. karakteri ile özdeşleşen Erdal Beşikçioğlu, yeni dönemde de sürprizini yaptı.

Ekranlara Behzat Ç. ile damga vuran Erdal Beşikçioğlu çok yakında BluTV’de yayınlanacak yeni versiyonu Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi için sete çıkacak.

Yıllar önce ekrana geldiğinde büyük bir beğeni yaratan ve resmen fenomen haline gelen Behzat Ç. dizisi sonrasında ise bitmesi ile ilginç bir şekilde çok daha fazla hayran edinerek ve çok daha fazla izlenerek çıtayı çok daha yukarılara koymuştu.

Acun Ilıcalı Peş Peşe Ayrılacakları Açıkladı! Survivor 2023'ten Gönüllüler Takımına Ağır Darbe! Acun Ilıcalı Peş Peşe Ayrılacakları Açıkladı! Survivor 2023'ten Gönüllüler Takımına Ağır Darbe!

Behzat Ç yeni sezon fragman geldi! Behzat Ç ne zaman başlıyor, tarih belli mi? Behzat Ç yeni sezon nerede yayınlanacak, hangi kanalda? Oyuncu kadrosunda kimler olacak? -

Yeni sezon çağrısı sürekli yinelenen Bezat Ç.'nin devamında çekilen sezonu ise maalesef senaryo hataları ve eksik oyuncu kadrosu sebebi ile ilgi görmemiş ve hatta çok ciddi tepkiler de almıştı.

Ancak şimdi çok özel ve çok büyük bir hayran kitlesine sahip dizi için yine BluTV'de ama "tam ekip" sözü verilmişti.

Dizinin Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi adıyla yeniden çekilecek olması büyük heyecan yaratırken üzücü bir haber gelmiş ve Fatih Artman'ın yani dizinin sempatiği Harun karakteri'nin yine olmayacağı öğrenilmişti.

Behzat Ç yeniden mi başlayacak, geri mi dönüyor? Erdal Beşikçioğlu'ndan sürpriz açıklama - Güncel Haberler

Şimdi ise bu üzen haberden sonra bir sürpriz olarak heyecan yaratan bir yeni haber paylaşıldı.

Sekiz bölümden oluşacak Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisinin okuma provası bugün yapılırken Erdal Beşikçioğlu'nun kendisi gibi oyuncu olan kızı Derin Beşikçioğlu'nun da oyuncu kadrosunda yer alacağı öğrenildi.

Bergen'in yıldızı Erdal Beşikçioğlu'nun boyu kadar kızını gören inanamadı

Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu Behzat Ç.'nin o unutulmaz sezonlarında da oyuncu eşi Elvin Beşikçioğlu ile birlikte rol almıştı ki şimdi başarılı çiftin kızları Derin Beşikçioğlu'nun da Behzat Ç.'nin kadrosunda yer alacak olması bir uğur boncuğu olarak yorumlandı.

Fransa’da Strasbourg Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu Derin Beşikçioğlu babası ile daha önce de Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku ve Behzat Ç. Ankara Yanıyor filmlerinde birlikte rol almıştı.

Erdal Beşikçioğlu'nun kızı Derin Beşikçioğlu da oyuncu oluyor