Ünlüler dünyasında bir aşk başlarken bir aşk da bitiyor. Bazen aşklar dolu dizgin yaşanıyor ama bazen de sorunlarla boğuşuluyor.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!
Ünlüler dünyasında bir aşk başlarken bir aşk da bitiyor. Bazen aşklar dolu dizgin yaşanıyor ama bazen de sorunlarla boğuşuluyor. Ünlüler dünyasında başlayan yeni aşklardan sayılan Burak Deniz ve Didem Soydan aşkında sallanma var. ATV dizisinin yeni dizilerinden olan ve kısa sürede izleyicisini etkisi altına almayı başaran Maraşlı dizisinin Maraşlı karakterinin özel hayatında sallantılar olduğu iddiası ortaya atıldı. Ortaya atılan iddiaya göre Maraşlı dizisinin yakışıklı ve başarılı oyuncusu Burak Deniz, sevgilisi ile kavga etti. Yetenekli oyuncu Burak Deniz, bir süredir fiziği ile büyüleyen model Didem Soydan ile beraber. Yetenekli ve cesur model Didem Soydan, son dönemin popüler isimlerinden olan Burak Deniz ile aşk yaşıyor. Burak Deniz ve Didem Soydan'ın aşkı ortaya çıktığı zaman oldukça konuşulmuştu. Burak Deniz ve sevgilisi Didem Soydan'ın aralarının bu sıralar limoni olduğu iddiası ortaya atıldı. Bununla birlikte Didem Soydan ve Burak Deniz'in kıskançlık kavgası yüzünden kavga ettiği ve ayrılık durumunun söz konusu olduğu söylendi. Burak Deniz ve Didem Soydan ilişkisinde sorunun kaynağının Burak Deniz'in Maraşlı dizisinde başrol paylaştığı partneri Alina Boz olduğu söylendi. Alina Boz ve Burak Deniz'in arasındaki samimiyetin Didem Soydan'ı rahatsız ettiği ve bu durumdan dolayı ünlü çiftin ayrıldığı söylendi. Peki, Didem Soydan ve Burak Deniz ayrıldı mı ? Burak Deniz ve Didem Soydan neden ayrıldı ? Burak Deniz ve Didem Soydan arasındaki sorunun sebebi Alina Boz mu ? Alina Boz ve Burak Deniz aşk mı yaşıyor ?Burak Deniz ve Sevgilisi Didem Soydan Ayrıldı Mı ?

Atv ekranlarının yeni ve kısa sürede popüler olan sevilen dizi Maraşlı, izleyenleri Pazartesi akşamları ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Ekranlara kilitleyen ve kısa sürede reyting rekortmeni olan dizi, hız kesmeden yeni bölümlerini yayınlamaya devam ediyor. Maraşlı dizisinin başrollerinde başarılı oyuncu Burak Deniz ve yetenekli oyuncu Alina Boz yer alıyor. Burak Deniz ve Alina Boz'u Maraşlı dizisinde izleyenler, çok yakıştırıyor. İki başarılı oyuncunun dizideki uyumları, rolleri izleyenler tarafından çok seviliyor. Maraşlı dizisinin Maraşlısı ve Mahur'unun aşk yaşadığı iddiası ortaya atıldı. Bu durumdan rahatsız olan Burak Deniz'in sevgilisi ile kıskançlık krizi tartışmasına girdiği ve ayrıldığı iddiası ortaya atıldı. Peki, Burak Deniz ve sevgilisi Didem Soydan ayrıldı mı ?

Burak Deniz ve Alina Boz, geçtiğimiz günlerde bir reklam çekimi için kamera karşısına geçti. Dizi haricinde de birlikte çekimlere giden ve ortak projelerde yer alan Burak Deniz ve Alina Boz'un samimi halleri dikkat çekiyor. Şamdan Plus dergisi için kamera karşısına geçen Burak Deniz ve Maraşlı dizisindeki partneri Alina Boz'un samimi pozları merak uyandırdı. Burak Deniz ve Alina Boz'un fotoğraf çekimindeki pozları oldukça iddialı ve samimiydi. Bu pozlar takipçileri tarafından şaşkınlık uyandırdı. Bununla birlikte Burak Deniz'in sevgilisi Didem Soydan'ın bu pozları kıskandığı ve kıskançlık krizi yaşandığı iddiası ortaya atıldı.

Didem Soydan Burak Deniz'i Evden Kovdu !

Bu kıskançlık haberinin dışında, Didem Soydan'ın sevgilisi Burak Deniz'i eve almadığı ve evden kovduğu iddiası, Didem Soydan'ın komşuları tarafından ortaya atıldı. Didem Soydan'ın Nişantaşı'nda bulunan evine giden Burak Deniz'i sevgilisini Didem Soydan'ın eve almadığı ve tartışma ile evden kovduğunu, Didem Soydan'ın komşuları ortaya attı. Tartışmadan rahatsız olan komşularının polisleri çağırdığı iddiası ortaya atıldı. Didem Soydan, Burak Deniz ile ayrılık haberlerine açıklama yaptı. Didem Soydan, Burak Deniz ile ilgili çıkan kıskançlık ve ayrılık iddialarına ne dedi ?Didem Soydan Burak Deniz ile İlgili Tartışma Olaylarına Ne Cevap Verdi ?

Burak Deniz'in sevgilisi Didem Soydan, "Mesleği 17 yıldır modellik olan biri çekim mi kıskanır ?" diyerek, kavga ve ayrılık dedikodularını yalanladı.