Blu TV'de yayın hayatına başlayacak olan, başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu'nun yer aldığı Yeşilçam dizisine başarılı oyuncu Devrim Nas dahil oldu. Doktorlar dizisinde  çapkın bir estetik  doktoru olarak hafızalara kazınan  ve Dr.

Blu TV'de yayın hayatına başlayacak olan, başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu'nun yer aldığı Yeşilçam dizisine başarılı oyuncu Devrim Nas dahil oldu. Doktorlar dizisinde  çapkın bir estetik  doktoru olarak hafızalara kazınan  ve Dr. Arslan'ı canlandıran yakışıklı oyuncu iddialı proje Yeşilçam'a katılacağı öğrenildi. Peki Yeşilçam dizisinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?Blu TV bu sezon birbirinden iddialı projeleri ekrana getirmeye devam ediyor.  Yeşilçam dizisinin ilk tanıtımı yayınlanarak şimdiden ilgi çekmeyi başardı. Dev oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile çok yakında Blu Tv'de başlayacak.

Yeşilçam dizisinin kadrosunda Afra Saraçoğlu, Çağatay Ulusoy, Ayta Sözeri, Selin Şekerci, Özgür Çevik, Güngör Bayrak,, Bora Akkaş, Yetkin Dikinciler, Selin Kahraman, Nilüfer Açıkalın, Efe Tunçer, Ercüment Fidan, Altan Erkekli ve Devrim Nas gibi ünlü isimler yer alıyor.

Yapımını Es Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda başarılı isim Çağan Irmak yer alıyor. 1960'lar Türkiye'sine yolculuk yapılacak. Blu TV Yeşilçam dizisi için " 1960’lar Türkiye’sinde, Yeşilçam’ın altın çağında bir yeniden doğuş hikayesi" yazarak tanıtımını yaptı.  1960 yılların bugüne uyarlaması şeklinde olacak dizi sabırsızlıkla bekleniyor. Çekimleri hızla devam eden dizinin Mart ayında yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Çağatay Ulusoy, Semih karakterine can verirken Afra Saraçoğlu, Tülin karakterini  ve Selin Şekerci ise Mine karakterini canlandıracak. Ayta Sözeri ise Kuvvet karakteri ile ekranlara gelecek. Nostaljik dizi de Semih, Yeşilçam'ın ünlü yapımcısı olurken, Mine Yeşilçam'ın gözde yıldızı olacak. Tülin ise ünlü bir yıldız olmaya çalışan genç ve güzel bir kadın olarak ekranlara gelecek.