Zuhal Topal'la Sofrada bugün kim kazandı? Zuhal Topal'la bugün kim kazandı? Zuhal Topal'la sofrada son bölüm kim kazandı 26 Şubat 2021 cuma? Zuhal Topal kim kazandı son bölüm, Zuhal Topal'la Sofrada bugün kim kazandı?
Zuhal Topal kim kazandı bu hafta? Zuhal Topal'la Sofrada Sofrada bu haftaki yarışmacılar arasından yarışmayı kim kazandı

Zuhal Topal'la Sofrada 26 Şubat Kim Kazandı?


Zuhal Topal'la Sofrada 26 Şubat kim kazandı? Sorusu programı düzenli olarak takip eden izleyiciler tarafından sıklıkla sorulmaya devam etmiştir. Zuhal Topal ile Sofrada programının ilgi çekici formatı birçok izleyicinin de takdirini kazanmıştır. Özellikle de programın her hafta içi Fox Tv ekranlarınla yayınlanıyor oluşu, gün içerisinde keyifli vakit geçirmek isteyen insanlar tarafından sıklıkla izlenmeye devam etmektedir.

Zuhal Topal’la Sofrada programında yaşanan renkli anlar, daha önce evlenmemiş ya da evlenmek isteyen birçok izleyicinin de ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Yalnızca gelinlerin ve kaynanaların yarıştığı bu programda, gelinler yemekle ilgili hünerlerini gösterirken kaynanalar da puanlamalarını yaparak yarışmanın kaderini belirlemektedirler.

Son Bölümde Neler Oldu?


Son bölümde neler oldu? Sorusu da programı düzenli olarak takip eden kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Yarışmanın son gününde karşımıza çıkan Yağmur Çıtak henüz nişanlı olduğunu ve asıl mesleğinin de kadın kuaförlüğü olduğunu ekran başında bekleyen seyircilerle paylaşmıştır.  Kayseri’den geldiğini ve yemek konusunda oldukça tecrübeli olduğunu her fırsatta belirten Yağmur Çıtak yarışmada sunmak için; Kayseri’den getirdiği yöresel lezzetlerin olduğunu da programda açıklamıştır.

Yağmur Çıtak’ın kayınvalidesi Güngör Kefinsiz de müstakbel gelinine yemek konusunda sonsuz güvendiğini ve yarışmanın birincisi olacaklarını savunmaya da devam etmektedir. Yağmur Çıtak ve kayınvalidesi Güngör Kefinsiz Kayseri’nin yöresel lezzetlerini en iyi şekilde tanıtacaklarını ve yarışmadan büyük ödülü alarak ayrılacaklarını söylemişlerdir.

Yağmur Kefinsiz’in yemek konusunda olan iddiası diğer yarışmacıların da ilgisini çekmiş ve yapacağı yemeklerin daha çok merak edilmesine neden olmuştur. Yağmur Kefinsiz’in Zuhal Topal’la Sofrada programında yapacağı menü ise şu şekildedir;

  • Sebzeli mercimek çorbası

  • Mevsim Salatası

  • Cacıklı arpa köftesi

  • Kaymaklı incir dolması

  • Fırında pastırmalı roka

  • Kayseri yağlaması

  • Brokoli salatası olarak ekran başındaki seyircilerle de paylaşılmıştır.


Puanlama Nasıl Oldu?


Puanlama nasıl oldu? Sorusu da programı düzenli olarak takip eden kişiler tarafından sıklıkla sorulmaya devam etmektedir. Yağmur Kefinsiz, bütün kaynanalardan yüksek puan alacağını düşünmesine rağmen olaylar beklediği gibi gelişmemiştir. Yarışmada yer alan diğer kayınvalideler ve gelinler Yağmur Hanım’ın yaptığı yemeklerin büyük bir kısmını beğenmemiş ve acımasız bir şekilde eleştirmişlerdir. Yağmur Kefinsiz ise; kendisine ve yemeklerine yapılan olumsuz eleştirileri hiçbir şekilde kabul etmemiştir.

Özellikle de kendi yöresel yemeklerinden bir tanesi olan Kayseri Yağlaması konusunda iddiasını koruyan Yağmur Kefinsiz, Kayseri’nin yemeklerini en doğru şekilde tanıttığını ve lezzet açısından da oldukça mükemmel bir yemek sunduğunu diğer kayınvalidelere aktarmıştır. Hal böyle olunca da Yağmur Hanım’ın kayınvalidesi Güngör Kefinsiz de gelininin yaptığı yemeklerin oldukça lezzetli ve asıl tarifine uygun olduğunu savunmaya devam etmiştir.

Kayınvalidelerin büyük bir kısmı yalnızca yemekler konusunda şikâyetçi olmadıklarını ve Yağmur Hanım’ın yaptığı sunumla ilgili de beğenmediği durumların olduğunu açıklamışlardır. Kayınvalidelerin rahatsız olduğu konulardan bir tanesi de yemeklerin soğuk gelmesi olmuştur.

Zuhal Topal’la sofrada programında en önem verilen faktörlerden bir tanesi yemeklerin vaktinde ve sıcak bir şekilde sofraya geliyor olmasıdır.  Aynı zamanda gün içerisinde yarışacak gelinin de, kayınvalidelere karşı sabırlı ve törelanslı bir şekilde davranması oldukça önemlidir. Kayınvalideler kendilerine en ufak bir saygısızlık yapılması durumunda, gelinlerin puanını normale göre daha düşük vererek büyük ödülle arasına büyük duvarlar örmektedirler.

Yağmur Çıtak’ın aldığı puanlar da kayınvalideler tarafından detaylı bir şekilde değerlendirilerek verilmiştir. Yağmur Çıtak yemek yaparken oldukça özverili bir şekilde davranmasına ve elinden geleni yapmasına rağmen düşük puanlar aldığı için memnuniyetsizliğini dile getirmiştir.