Aşk Mantık İntikam dizisinin Esra'sı Burcu Özberk hangi dizi partneri ile yakınlaştığını açıkladı! İlhan Şen, Çağlar Ertuğrul ve Mert Yazıcıoğlu için neler dedi?

Fox Tv'nin romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntkiam dizisinin Esra'sı Burcu Özberk dizinin başarısına dair bir röportaj verdi.

Romantik komedi dizilerindeki partner yakınlaşmaları için gelen soruyu tüm samimiyeti ile yanıtlayan Burcu Özberk hayranları tarafından gündem oldu.

Kore uyarlaması Aşk Mantık İntikam dizisinde İlhan Şen ile partner olan ve uyumları ile hayran kitlesini yaratan Burcu Özberk bugüne kadar yer aldığı tüm partnerleri ile yakıştırılmıştı.

Özellikle Kanal D'nin romantik komedi dizilerinde özgün çekimleri ile damga vuran başarılı Afili Aşk dizisinde Çağlar Ertuğrul ile partnerliği çok beğenilen Burcu Özberk samimi açıklamalar yaptı.

Romantik komedi dizilerinde partnerlerin aşkı gerçeğe taşıması haberlerine alışkın olduğumuz biliniyor.

Şimdiki romantik komedi dizilerinin kapısını aralayan bir dönemin eğlenceli fenomen dizisi Aşk Oyunu dizisinde Keremcem ile Yasemin Ergene, Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bursin ve Hande Erçel, Çalıkuşu dizisinde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Kiraz Mevsimi dizisinde Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu aşkları bunlardan en ünlüleri..

Burcu Özberk'te kendisine yöneltilen "Romantik komedi dizilerinde daha sonra partnerlerin yaşadığı aşklar ünlü. Sende şimdilerde İlhan Şen ile partnersin" sorusu üzerine gülen Burcu Özberk soruyuu tüm samimiyeti ile yanıtladı.

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

Burcu Özberk "Bugüne kadar hep romantik komedilerde yer aldım ve hiçbirinde böyle bir şey yaşamadım. Mert zaten benim çok yakın arkadaşım. Tavla attığım biridir. Çağlar ile her zaman işlerimize hayırlı olsun mesajları atarız, konuşuruz. Benim biraz maskülen bir tarafım var ve o yüzden benim yanımda kasılmıyorlar ve erkeklerle çok rahat arkadaşlık kuruyorum." dedi.