Cam Tavanlar Leyla kimdir? Cam Tavanlar Leyla gerçek adı ne?

Canlı Tavanlar Leyla kimdir, gerçek adı ne, kim oynuyor gibi soruların yanıtı bugün merak edilen konular arasında. Peki Cam Tavanlar Bensu Soral kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?

Dizi Haberleri 09.06.2021 - 16:32 09.06.2021 - 16:36 Volkan Arık

Show TV'nin yeni dizisi Cam Tavanlar bu akşam yayın hayatına başlıyor. Yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayacak olan dizide karakterler şimdiden izleyiciler tarafından merak edilmeye ve araştırılmaya başlandı. Cam Tavanlar dizisinde Leyla karakterini en çok merak edilen isimler arasında. Peki Cam Tavanlar Leyla kimdir? Cam Tavanlar Leyla gerçek adı ne?

CAM TAVANLAR LEYLA KİMDİR?

Cam Tavanlar dizisinde Leyla karakteri Cem ile kıyasıya bir rekabet içerisinde olacak. Romantik komedi tadındaki dizide iki karakter hem kavgalı hem de sürtüşmeli bir hayat sürerken Bir taraftan da aşk filizlenecek. Fragmanları ile yoğun ilgi çekmeyi Başaran dizinin kadrosu izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Cam Tavanlar dizisinde Leyla karakterini güzel oyuncu Bensu Soral hayatı verecek.

cam-tavanlar-leyla-kimdir

BENSU SORAL KİMDİR KAÇ YAŞINDA EVLİ Mİ?

Bensu Soral 2 Şubat 1991 tarihinde Bursa'nın İnegöl ilçesinde dünyaya geldi. Annesi Sebahat Soral babası ise Hamdi Soral dır. İnegöl Anadolu Lisesi'nde eğitimini tamamlayan Bensu Soral daha sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde grafik tasarım bölümünde eğitim almıştır. Kendisi gibi oyuncu olan ablası Hande Soral'ın desteği ile oyunculuk hayatına başlayan Bensu Soral dizi deneyimini yol ayrımı isimli dizide yaşamıştır. Ardından Vicdan adlı dizide oynayan Bensu Soral Boynu Bükükler dizisinde De miray karakterine Hayat vermiştir. Tatlı küçük yalancılar dizisinde 2015 yılında adını daha da duyurmayı Başaran Bensu Soral'ın asıl çıkışı ise 2016 yılında reyting rekorları kıran içerde dizisi ile olmuştur. Bensu Soral içerde dizisi ile çok sevilirken dizi sadece bir sezon sürmüştür.

BENSU SORAL EŞİ KİM?

Ekranların aranan yüzü güzel oyuncu Bensu Soral 2018 yılında iş adamı Hakan Baş ile dünya evine girmiştir. Bensu Soral'ın mutlu evliliği hala devam etmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@