Camdaki Kız Dizisinde Büyük Şok! Camdaki Kız Dizisinde Büyük İfşa Ortaya Çıktı İşte O Gerçek

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan başarılı dizi Camdaki Kız ifşalandı! Camdaki Kız dizisinde büyük gerçek ortaya çıktı ve herkes şok oldu.

Dizi Haberleri 06.05.2021 - 23:51 06.05.2021 - 23:51 Berkay Keskin

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan başarılı dizi Camdaki Kız ifşalandı! Camdaki Kız dizisinde büyük gerçek ortaya çıktı ve herkes şok oldu. Dizinin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olurken dizi seyircileri tarafından Nalan'ın asıl anne ve babası heyecanla araştırılıyordu. Dizinin aslında çok önemli ve derin bir hikayeye sahip olduğu ise ilk bölümlerde ekranlara getirilmişti. Peki, Nalan'ın gerçek anne ve babası kim? Detaylar haberimizde sizlerle...

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Şerif Erol, Tamer Levent ve Derim Saltoğlu gibi önemli oyuncuların başrolünü paylaştığı başarılı dizide her bölüm seyircileri ekranları başına kilitlemeyi başarıyor. Hikayesi ve oyuncularıyla reyting rekorları kıran dizinin sırlarla kaplı olması ise dizi seyircisini meraklandırıyor. Dizide Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik için Camdaki Kız çok başarılı bir yapım olurken; Nalan'ın hayatını gözler önüne sermek için Burcu Birik'e büyük bir görev düşmüştür.

Nalan'ın çocukluktan beri annesi olarak gördüğü Feride'den ise büyük ızdırap çekmiş. Kızının tenine bir erkek eli değmemesi için elinden geleni yapan Feride, Nalan'a gözü gibi bakar. 

Camdaki Kız Dizisinde Neler Oluyor? Şok İfşa!

Nalan'ın neden bunları yaşadığını merak eden seyirciler araştırmaya başladı. Nalan, kimsesiz bir çocuk olarak dünyaya geldi. Yani dizide görülen Feride ve Adil aslında Nalan'ın anne ya da babası değil. Feride'nin gözünde sık sık görülen Sema, Nalan'ın annesidir. Sema genç yaşta iken bir erkeğin tecavüzüne uğramasıyla birlikte genç yaşta hamile kalır. Ancak hamile kalması 7 ay sonra belli olur. Sema'nın karnındaki bebeği yani Nalan'ı ne kadar aldırmak isteseler dahi aldıramazlar ve herşey için çok geç olur.

Sema doğum esnasında hayata gözlerini kapatır. Nalan, Feride'nin çocuğu olarak görülmeye başlar. Feride ise kızı Sema'nın tecavüze uğramasından dolayı büyük üzüntü yaşar ve Nalan'ın böyle bir şeye maruz kalmaması için çok sert biçimde korumaya çalışır.

Camdaki Kız 5. Bölümde Neler Yaşandı?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından esinlenen ve gerçek bir aşk hikayesinin konu edildiği Camdaki Kız, 5. bölümü ile 6 Mayıs 2021 Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluştu. Sedat'ın yasak aşkının basına yansımasının ardından ipler gerilir. Bir taraftan Sedat ailesi ile mücadele ederken diğer tarafta Nalan annesinin baskılarıyla uğraşmak zorundadır.

Nalan, yüzüğü atar ancak Feride'nin vereceği tepkiden çekindiği için annesine gerçeği söyleyemez. Koroğlu Ailesi basında çıkan fotoğrafın oluşturduğu krizi henüz yeni çözmüşken, Nalan'ın son anda yüzüğü atması her iki ailede de şok etkisi yaratır. Sedat'ın Cana için aldığı değerli künyeyi fark eden Nalan büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Feride ise Sedat'ın Cana'ya aldığı bilekliği bilmediği için, Nalan'ı zorla ayrılık kararından vazgeçirmek için uğraşır.

Nalan'ın yüzüğü atmasından sonra Koroğlu Malikanesi yine yangın yerine döner. Bu ani kararın sebebini ise kimse bilmez ve olan biteni kameralardan izleyen Muzo her şeyi anlar. Nalan, Feride'nin vereceği tepkiden çekindiği için annesine gerçeği söylemeye korkar. Nalan büyük bir aşk acısı yaşarken, neyin gerçek neyin yalan olduğunu anlamak için mücadele eder.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@