Camdaki Kız dizisine 2 yeni oyuncu birden katıldığı açıklandı! Usta oyuncu Camdaki Kız dizisine katıldı! Engin Şenkan kimdir?

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız dizisine 2 yeni oyuncu birden katıldı.

Burcu Biricik'in başrolünde yer aldığı geçen sezonun en çok konuşulan dizilerinden biri olan Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlaması olan Camdaki Kız dizisi kadrosu genişliyor!

Kanal D'nin rekortmen dizilerinden biri olan Camdaki Kız dizisi sezon finalinde Soför Hayri sürprizi ile merka uyandırmıştı. Camdaki Kız dizisinde Şoför Hayri'yi kimin canlandıracağı merak konusuylen diziye 2 oyuncu birden dahil oldu.

Camdaki Kız dizisine usta oyuncu dahil oldu!

engin-senkan

Camdaki Kız dizisine usta oyuncu Engin Şenkan dahil oldu. Sete çıkan Camdaki Kız dizisinde şimdilik Hayri gizli tutulurlen ilk bölümlerde karkatere yer verilmeyecek.

Diziye ise enişte rolünü canlandırması ise usta oyuncu Engin Şenkan ile anlaşıldı. Engin Şenkan dizide enişte karakterine hayat verecek. 

Diziye katılan bir diğer isim ise Ozan Buz oldu. Ozan Buz adlı ismin dizide Sedat'ın arkadaşına hayat vereceği öğrenildi. Ozan Buz kimdir hakkında bir bilgi ise bulunmuyor.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

ENGİN ŞENKAN KİMDİR?

1 Ocak 1944 İstanbul doğumludur. Ankara Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olmuştur. İki kız evladı vardır.

Tiyatro oyunları yanı sıra Baba Ocağı, Hatırla Sevgili, Bizimkiler, Kınalı Kar gibi pek çok ünlü dizide yer almıştır.