Camdaki Kız Nalan ve Muzo Yakınlaşıyor! Ne Zaman Beraber Olacaklar Diye Bekleyenlere Müjde!

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız dizisinde Muzo ve Nalan yakınlaşacak mı diye bekleyenlere müjde geliyor.

Dizi Haberleri 21.05.2021 - 12:25 21.05.2021 - 12:41 Ece Sahan

Burcu Biricik'in başrollerinde yer aldığı Camdaki Kız dizisi dün akşam yine adından söz ettirecek bir bölüme imza attı. 

Yayınlandığı her bölüm sosyal medyada gündem olan Camdaki Kız dizisi dün akşam yine bomba bir bölümle seyirci ile buluştu. Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm fragmanı ise Muzo ve Nalan birleşmesini bekleyenleri heyecanlandırdı. 

Camdaki Kız dizisi dün akşam 6. bölümü ile ekranlara geldi. Yine sosyal medyada konuşulacak bir bölüme imza atan Camdaki Kız dizisinin 7. bölüm fragmanında ise Muzo rüzgarı vardı. 

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜMDE OLANLAR OLDU

Camdaki Kız dizisinde dün akşam yayınlanan 6. bölümde Feride, Sedat ve Nalan'ın el ele tutuşmasını televizyonda görünce Nalan'a ceza vermek için eline alçı sürer. Bu sırada Rafet ise gelini Nalan için kesenin ağzını açar ve en değerli arsasını Nalan'a veriri ve araba alır. Ev halkı da bu durum karşısında şaşırır ve kriz çıkar. Muzo ise cimriliği ile ünlü olan Rafet'in böyle bir şey yapmasının altından bir hesap olduğunu biliyordur. Camdaki Kız dizisisinin son sahnesinde ise olanlar olur. Nalan kendisine engel olamaz ve Sedat ile öpüşür. O sırada Feride bunu görür. 

Camdaki Kız 7. bölüm fragmanında ise Feride, Nalan'a bu öpüşmenin hesabını sormak için adeta işkence eder. Feride'nin Nalan'ı önce dövdüğü ardından da bir şey içirdiği görülür. Nalan içtiği şey karşısında zor anlar yaşar ve kötüleştiği bir sırada Muzo, Nalan'ı görür ve onu bayılacağı sırada tutar. 

NALAN VE MUZO BERABER OLABİLECEKLER Mİ?

Muzo ve Nalan'ın bu anları sosyal medyada Muzo ve Nalan birleşmesini isteyenler için adeta müjdeli haber olarak görüldü. Peki Nalan ve Muzo bir birlerine aşık olacaklar mı? Kitaptan farklı bir şekilde seyredilse de uyarlamaya görünen o ki Nalan her zaman Sedat'a kör kütük aşık olarak kalacatır. Muzo ise aşkını içinde yaşamak zorunda kalacak ve acı çekecektir.   

Gelişmelerden Haberdar Olun

@