Kanal D ekranlarında yayınlanan camdaki kızı dizisinde Hayri karakterinin kim olacağı merakla bekleniyordu. Camdaki Kız Hayri nihayet belli oldu. İş sadece imzaya kaldı.

Kanal D'de sezon sonuna doğru yayın hayatına başlayan ancak reyting rekorları kıran camdaki kız dizisi sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Yeni sezonu büyük bir merakla beklenen dizinin özellikle final sahnesinde görünen Hayri karakterine kimin hayatı verileceği merak ediliyordu. Nihayet merakla beklenen Camdaki Kız Hayri belli oldu. Şoför Hayri karakterini oynayacak oyuncu ile anlaşma sağlandı ancak sadece bir imza kaldı.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli eserinden uyarlanan ve başrollerini Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı Camdaki Kız dizisinin yeni sezonu büyük merakla bekleniyor. Özellikle dizide sezon finalinde yaka kartı görünen şoför Hayri karakterinin kim olacağı merak ediliyordu. Nihayet Camdaki Kız Dizisi Hayri karakterine hayat verecek olan oyuncu belli oldu. Diğer yandan dizinin yeni sezonunda ayrılacak ve katılacak oyuncular da açıklandı. Peki Camdaki Kız Şoför Hayri kim olacak? Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlayacak?

camdaki-kiz-sofor-hayri-tamam-is-imzaya-kaldi-bomba-isim-geliyor-yeni-sezonda-reytingleri-silip-

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

CAMDAKİ KIZ ŞOFÖR HAYRİ AÇIKLANIYOR

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli eserinden uyarlanan ve başrolünde Burcu Biricik'in yer aldığı Camdaki Kız dizisinde en çok merak edilen karakter Nalan’ın yasak aşkı olacak olan şoför Hayri karakteri olmuştu. Yeni sezon öncesinde Şoför Hayri karakterinin belli olması beklenirken birçok isim gündeme gelmişti. O isimler arasından rol için prensipte anlaşılan oyuncu Cihangir Ceyhan oldu. Yapım şirketi ve Cihangir Ceyhan prensipte anlaştı ancak yakışıklı oyuncunun eski menajeri ve yeni menajeri arasında yaşanan sorun nedeniyle bir türlü imza atılamadı. Kısa süre içerisinde imzaların atılması ve oyuncunun açıklanması bekleniyor.

camdaki-kiz-sofor-hayri-tamam-is-imzaya-kaldi-bomba-isim-geliyor-yeni-sezonda-reytingleri-silip-4

FEYYAZ ŞERİFOĞLU DİZİYE DEVAM EDİYOR

Diğer yandan Camdaki Kız dizisinde ayrılık yaşanacağı iddiaları da geçmişti geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Sedat karakterine hayat veren Feyyaz Şerifoğlu’nun diziden ayrılacağı konuşuluyordu. Ancak yapım şirketi tarafından bu iddialar yalanlandı. Yeni sezonda Camdaki Kız ana kadrosu diziye olduğu gibi devam edecek. Diziye yakışıklı ve genç bir oyuncunun katılacağı aynı zamanda Gülcihan’nın ablasının da kadroda olacağı iddia ediliyor.

CAMDAKİ KIZ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kanal D'nin iddialı dizisi Camdaki Kız yeni sezon içinde geri sayım başladı. Dizinin ağustos ayının ortasından itibaren sete çıkacağı ve eylül ayının ortasında yeni bölümleriyle ekranlarda olacağı konuşuluyor.