Kanal D dizisi Camdaki Kız'daki oyuncu ayrılığı izleyicileri duygu seline boğdu. Bu gelişme sonrasında cenaze sahnesi yayınlandı. Ünlü oyuncu son defa ekranlarda gözüktü. İşte diziye dair güncel detaylar ve dahası haberimizde olacak. Camdaki Kız'dan kim ayrılmıştı?

Camdaki Kız dizisinin 64. bölümü geçtiğimiz gün yayınlandı. Diziden ayrılan ve karakteri hayatını kaybeden ünlü isim, artık bu dizide yer almayacak. Kendisinin farklı projelere dahil olması bekleniyor. Ayrıca dizideki bu gelişme neticesinde izleyiciler de değişikliğe alışamayacak gibi gözüküyor. İlk bölümden beri ekrandaydı ve artık kendisini izleyemeyeceğiz.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Feride'nin Cenazesi Düzenlendi!

Feride'nin cenazesinde duygu dolu anlar yaşandı. Nalan gözyaşlarına hakim olamadı. Yıllardır annesi olarak bildiği ismin artık olmayışı Nalan'ı biraz daha savunmasız bırakabilir. Veya Nalan'ın içindeki güçlü kadın bir anda ortaya çıkabilir. Dizinin ilerleyen bölümlerinde bunu daha net göreceğiz.

Hayri Nalan'ı İkna Edemiyor!

Camdaki Kız'da bir diğer dikkat çeken nokta ise Hayri oldu. Hayri'nin Nalan ile görüşmek istemesi ancak bir türlü istediği yanıtı alamaması şaşırttı. Tüm bunlarla birlikte Hayri artık ısrarı bırakacak mı? Hayri'nin farklı bir plan yapması muhtemel gözüküyor. Yeni bölümle bunu daha iyi anlayacağız.

Nur Sürer'e Veda Edildi

Kanal D dizisi Camdaki Kız'dan ayrılan Nur Sürer'e öncesinde veda edilmişti. Ancak 12 Ocak'ta yayınlanan son bölümden sonra izleyiciler sosyal medyadan oyuncuya bir kez daha veda paylaşımında bulundu. Feride karakteri, kritik bir rol alarak dizinin en önemli isimleri arasında gösterildi. Şimdi ise dizi Feride olmadan ilerleyecek.