Cansu Dere'nin son dakika uçakta fenalaştığı haberi geldi. Hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun sağlık durumu nasıl? İspanya yolcusuyken bir anda kötü olduğu belirtildi. Cansu Dere son dakika sağlık gelişmesi...

Cansu Dere, yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Ünlü oyuncunun sağlığıyla ilgili nasıl bir probleme sahip olduğu merak ediliyor. Üstelik kritik bir durum olup olmadığı da sorulmakta. Milyonlarca hayranı bu yüzden panik oldu. Güzel oyuncu, ödül almak için İspanya'ya gideceği vakit herkesi şaşırttı.

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Sağlık Durumu İyi mi?

Cansu Dere'nin gıda zehirlenmesi yaşadığı açıklandı. Başarılı oyuncunun tükettiği besinlerden zeihrlenmesiyle birlikte hastanede gerekli tedavi sağlandı. İspanya'da düzenlenen bir ödül gecesine davetli olan ünlü isim, Sadakatsiz dizisindeki performansından ötürü önemli bir ödül alacaktı.

cansuderemelisszen

Melis Sezen ile Birlikte Ödül Alacak!

Melis Sezen ve Cansu Dere ikilisi, Sadakatsiz dizisiyle önemli bir çıkış yakaladı. Dolayısıyla dizideki performansları yurt dışında da ilgi görüyor. Türkiye'de reyting rekorları kıran dizi, aynı şekilde yurt dışında da başarı ile karşılanmakta.  İki başarılı oyuncunun yurt dışı kariyeri anlamında da güzel bir gelişme yaşanıyor. Şimdi ise ödülü alacakları gece heyecanla bekleniyor.