Elvis Presley'in kızı Lisa Marie Presley hayatını kaybetti. Geçirdiği kalp krizi sonrasında evinde ölü bulundu. Dünyaca ünlü Rock efsanesinin kızı bir anda yaşama veda etti. Peki kalp krizinin arkasında hangi sebepler yatıyor?

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Dünyaca ünlü Rock efsanesi olan Elvis Presley'in kızı Lisa Marie Presley, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçmiş ve oldukça iyi bir izlenim vermişti. Ancak yaşanan bu talihsiz olayla birlikte tüm dünya şoka girdi. Özellikle de Elvis Presley'e saygı duyan isimler büyük üzüntü duydu. 

Henüz 54 Yaşındaydı!

Elvis Presley'in kızı 54 yaşında hayatını kaybetti. Kalp krizi nedeniyle öldüğü açıklandı. Evinde ölü bulunan isim, Salı günü katıldığı ödül töreni ile adından söz ettirmişti. Annesi Priscilla Presley ise üzüntüsünü belli eden bir konuşmaya imzasını attı.

Annesi Gözyaşlarına Hakim Olamadı

Anne Priscilla Presley, açıklamasında "Güzel kızım Lisa Marie'nin aramızdan ayrıldığına dair yıkıcı haberi üzüntüyle paylaşmak zorundayım. Bu derin kayıpla başa çıkmaya çalışırken mahremiyet istiyoruz" ifadesine yer verdi. Bu ölüm haberiyle birlikte sanat camiası da efsane Rock yıldızının kızının erken ölümüne çok üzüldü. Neden kalp krizi geçirdiği ve farklı bir madde kullanıp kullanmadığı araştırılıyor.

Kalp Krizine Ne Sebep Oldu?

Lisa Marie Presley'in kalp krizi geçirmesine etken olan durum sağlıksal mıydı yoksa düzenli olarak kullandığı farklı bir madde mi vardı? Bu noktada sosyal medya takipçilerinin olayı daha çok merak ettiği görülüyor. Hiç beklenmedik şekilde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmesi pek çok kişiyi yasa boğdu.