Baht Oyunu dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Deniz Baysel ve Aytaç Şaşmaz, sosyal medyada birbirlerini takipten çıkması ile gözde aşkın bittiği haberleri de gelmeye başladı. Merak edilen ise aynı: kim aldattı?

Geçtiğimiz yaz sezonunun romantik komedisi Baht Oyunu dizisinde tanışan ve birbirlerine oldukça yakışmaları sonrası beklendiği üzere arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşen Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz çiftinden kötü haber geldi.

Birbirini silen çiftin kesin ayrılık nedeni bilinmezken çiftin birlikte olan fotoğraflarını kaldırmamaları da ayrıca kafaları karıştırdı.

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel Ayrıldı!

Akıllara Cemre Baysel'in geçtiğimiz yaz döneminde Senden Daha Güzel isimli FOX TV dizisiyle yeniden ekranlara dönüş yapması sonrası partneri Burak Çelik ile yeni bir aşka yelken açıp açmadığı geldi ancak ne Baysel'den ne de Şaşmaz'dan konu ile ilgili bir açıklama gelmedi.

Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek! Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek!

Birbirlerine çok yakıştırılan ve örnek olarak gösterilen, her defasında birbirlerine aşk dolu paylaşımlar yapan Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in ayrılık haberi sonrası detaylar beklenmeye başlandı.

Senden Daha Güzel dizisi nerede çekiliyor? Senden Daha Güzel oyuncu ve karakterleri... - Magazin Haberleri - Milliyet