Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 13 Eylül 2020 son bölümü Youtube'da neden yayınlanmadı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2, 13 Eylül 2020 pazar günü ekranlara gelen 53.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 13 Eylül 2020 son bölümü Youtube'da neden yayınlanmadı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2, 13 Eylül 2020 pazar günü ekranlara gelen 53. bölümü yayınlanmadı. ÇOK Güzel Hareketler Bunlar 2 neden Youtube'da yok yeni bölümü nereden izlerim?Sosyal medyanın rekortmeniydi!Sosyal medya ve Youtube'da Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 rekor kırıyordu. Çok Güzel Hareketler son bölümü full izle 3 Milyon'dan fazla izleniyor, teker teker skeçler 2 Milyondan fazla izleniyordu. Hal böyle olunca pazar akşamları yayınlanan program TV'de izlemeyenler için Çok Güzel Hareketler 2 Youtube'da sallıyordu. Masterchef yüksek izlenmesi Savaşçı ve Arıza dizilerin başlamasıyla Kanal D Çözüm Youtube'dan çekildi im?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Youtube'da yayınlanmadı!Çok Güzel Hareketler 2, 53 bölümüyle 13 Eylül 2020 Pazar günü yayınlandı. Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölümü ve skeçleri izlemek için geceyi bekleyenler büyük bir şokla karşılaştı. ÇGHB, 13 Eylül'de Youtube'da son bölümü izle değil skeç izle bile yayınlanmadı. Kanal D ve BKM bu hafta da böyle deneyecek.Reytingleri kesin yükselir!Kanal D ekranlarında biter bitmez Youtube'da yayınlanan çok Güzel Hareketler 2, bundan böyle Youtube'da yayınlanmayacak mı bir kaç gün sonra mı yayınlanacak bekleyip göreceğiz. Kanal D resmi sitesinde şu an için Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, 53. bölüm izle yayınlanmadı.Çok Güzel Hareketler 2, ne yapacaksa bu haftadan sonra reytignleri yükseltmek istiyor.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Yeni bölüm ne zaman?

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?


Çok Güzel Hareketler yeni bölümü 20 Eylül 2020 Pazar akşamı yayınlanacak. Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezon reytingleri merak ediliyor.