Yeni Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin güzel ve başarılı kadın oyuncularından birisi olan Ayşegül, ekiple ilgili olarak hakkında araştırma yapılan isimler arasında bulunmaktadır. Muhteşem oyunculuğu ve güzelliği ile tüm Türkiye tarafından beğeni topla

Yeni Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin güzel ve başarılı kadın oyuncularından birisi olan Ayşegül, ekiple ilgili olarak hakkında araştırma yapılan isimler arasında bulunmaktadır. Muhteşem oyunculuğu ve güzelliği ile tüm Türkiye tarafından beğeni toplayan genç oyuncu, BKM Mutfak’ın en güçlü isimleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle de internet ortamında Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayşegül kimdir şeklinde bir araştırma gerçekleştirilmektedir. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayşegül’ün gerçek soyadı Yılmaz’dır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinin güzel ve başarılı oyuncusu Ayşegül Yılmaz, ilk, orta ve lise düzeyi eğitimini Zonguldak’ta tamamlamıştır. Ayşegül Yılmaz lise eğitimi için Zonguldak Kız Meslek Lisesi’nin “Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık” bölümünde tamamlamıştır. Lise eğitimini tamamlamasının hemen ardından ise yine kendi branşı ile ilgili bir üniversiteye yazılmıştır. Kısa bir süreliğine lise eğitimi ile uyumlu olacak şekilde Kastamonu Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nde eğitim görmüştür. Burada üniversite eğitimine devam ederken tamamen ailesinden habersiz bir şekilde Beykent Üniversitesi Oyunculuk Ana Dalı Bölümü yetenek sınavlarına katılım gerçekleştirir. Sınavı başarıyla geçen genç oyuncu Ayşegül Yılmaz, daha sonra üniversite eğitimini oyunculuk üzerine devam ettirmek üzere Beykent Üniversitesi Oyuncuk Ana Dalı Bölümü’ kaydını yaptırır. Buradan başarıyla mezun olan genç oyuncu, daha sonra çok sayıda önemli projede yer alabilme şansını yakalamıştır.Beykent Üniversitesi Konservatuvar bölümünden mezun olduktan sonra ilk oyunculuk tecrübesini ise Türkiye’nin son yıllarda en çok izlenen sinema filmlerinden birisinde yapmıştır. Genç oyuncu Gupse Özay tarafından yazılan ve başrolünü canlandırdığı Deliha isimli filmde rol almıştır. Buradaki rolünün ardından aldığı özgüveni ile ani bir şekilde BKM Mutfak tarafından yapılan seçmelere katılım gerçekleştirir. Bu kararı ve bu seçmelerde yakaladığı başarısı ise oyunculuk kariyerinde yeni bir perdenin açılmasını sağlamıştır. Çünkü bu şekilde günümüzün en çok izlenen yapımlarından olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinde yer alma fırsatını yakalamıştır.

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!


Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayşegül Yılmaz Nereli?Oyunculuğuyla herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayşegül Yılmaz nereli merak edenler için oyuncu Zonguldaklıdır. Memleketi Zonguldak olan genç oyuncu üniversite eğitimine kadar Zonguldak’ta yaşamıştır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayşegül Yılmaz Kaç Yaşında?Oyunculuk kariyerinde çok hızlı bir yükseliş yakalamasıyla birlikte Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ayşegül Yılmaz kaç yaşında merak edilmektedir. Genç oyuncu 13 Aralık 1994 tarihinde Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir ve 2020 yılında 26 yaşındadır.