Efsane yapımın yeni ekiple yeniden izleyiciyle buluştuğu Çok Güzel Hareketler Bunlar, yeni karakterleriyle büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Çok Güzel Hareket Bunlar 2 ekibinde öne çıkan isimlerden birisi olarak, izleyiciden takdir toplayan Cihan Tala

Efsane yapımın yeni ekiple yeniden izleyiciyle buluştuğu Çok Güzel Hareketler Bunlar, yeni karakterleriyle büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Çok Güzel Hareket Bunlar 2 ekibinde öne çıkan isimlerden birisi olarak, izleyiciden takdir toplayan Cihan Talay kimdir en çok merak edilen isimlerden birisidir. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Cihan kimdir sorusuna istinaden başarılı oyuncunun biyografisi araştırılıyor. Sahneye ilk çıkışı farklı oluşumlarda gerçekleştirdiği stand up gösterileriyle olan Cihan Talay, 24 Aralık 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?


Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Cihan kaç yaşında sorusunun yanıtı 2020 yılına göre 35 yaş şeklinde olmaktadır. Yaşı dolayısıyla yer aldığı ekipte bulunan ekip arkadaşlarına göre biraz daha olgun bir karaktere sahip olması çok hızlı bir şekilde ekibin liderlerinden birisi konumunda kendisine yer bulmasına neden olmuştur. Son derece durağan konuşması içerisinde son derece vurucu ve nokta atışı esprileriyle farklı tarzda bir stand up gösterisi yapan Cihan Talay, ekibin kaleme aldığı skeçlerde gösterdiği oyunculuk başarısı nedeni ile de BKM Mutfak’ın yeni ekibi ÇGBH 2’nin en sevilen ve en popüler isimlerinden birisi konumunda bulunuyor.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Cihan Nereli?BKM Mutfak ekibinin sevilen üyelerinden Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Cihan nereli sorusunun yanıtı, aslen Kırklareli doğumlu olduğu şeklindedir. Sahneye çıkışı son derece sıra dışı bir olayla gerçekleşen başarılı oyuncu, yapılan stand up gösterilerinde somurtkan bir tavır sergilemesinden dolayı, kendisinin çıkıp yapmasının söylenmesi üzerine sahne yolculuğu başlamıştır. Bu şekilde sahneye çıkan ve stand up gösterileri düzenlemeye başlayan Cihan Talay, kısa süre içerisinde büyük bir ilgi toplamayı başarmıştır. Kendisine has bir üslup ile sergilediği stand up gösterilerinin çok sevilmesi üzerine çok kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en sevilen ekiplerinde ve yapımlarında yer almayı başarmıştır.Cihan Talay, ilk olarak Show TV’de yayınlanmakta olan ve en çok izlenen televizyon yapımlarından birisi olan Güldür Güldür Show’da kısa stand up gösterileri düzenleyerek, kendisini tüm Türkiye’ye tanıtmıştır. Gösterilerinin çok beğeni toplamasının ardından BKM Mutfak ekibinin başı Yılmaz Erdoğan tarafından ekibe katılması için davet edilmiştir. Bu şekilde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibine dahi olan Cihan Talay, kısa süre içerisinde hem karakteri hem oyunculuğu hem de gösterilerindeki başarılarıyla izleyici de büyük bir etki uyandırması üzerine Yılmaz Erdoğan tarafından ekibin kaptanı olarak görevlendirilmiştir.