Yayın hayatına devam eden Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunun en fazla öne çıkan isimlerinden birisi olan Evliya, canlandırdığı karakterleriyle en fazla araştırılan isimler arasında yer alıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Evliya Kimdir sorusu inte

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Yayın hayatına devam eden Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunun en fazla öne çıkan isimlerinden birisi olan Evliya, canlandırdığı karakterleriyle en fazla araştırılan isimler arasında yer alıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Evliya Kimdir sorusu internet ortamında sürekli araştırılmaktadır. Canlandırdığı karakterlerinde kullandığı dili, oyunculuk başarısı ve yazım kabiliyeti ile dikkat çeken isim “Selamın Aleyküm, Aleyküm Selam” cümlesiyle büyük bir beğeni toplamıştır. Ekipte yer alan tüm isimlerde olduğu gibi belirli karakterlerle özdeşleşen Evliya Aykan, özellikle son derece geniş bir perspektifte oyunculuk kabiliyetine sahip olmasıyla büyük bir başarı yakalamıştır. Bu nedenle hem televizyonun hem de sinemanın en çok aranan isimlerinden birisi haline gelmiştir.Evliya Aykan, eğitimini Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nde tamamlamasıyla, oyunculuk kariyerine başlamıştır. 2010 yılında “Kanlı Düğün” ve “Çıplak Kral” isimli iki oyunda yer alarak, tiyatro sahnesine adımını atmıştır. Burada yakaladığı başarısıyla dikkat çeken Evliya, daha sonra Türkiye’nin en çok izlenen televizyon dizilerinden birisi olan “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” isimli dizide çok sevilen “Zeki” karakterine hayat vermiştir. Buradan adını tüm Türkiye’ye duyurmayı başaran genç oyuncu bu yapımın ardından “Gülizar” isimli bir televizyon dizisinde de rol almıştır. İzleyicinin karşısına son olarak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ile çıkan Evliya Çelebi, burada canlandırdığı karakterlerindeki oyunculuk başarısıyla diğer isimlerin arasından sıyrılmayı başarmıştır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Evliya Aykan Nereli?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinin yazdığı skeçlerde rol alan Evliya, canlandırdığı karakterlerinde kullandığı farklı şiveleriyle oyunculuk kabiliyetini gösterme şansını yakalamıştır. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Evliya Aykan nereli sorusu da hakkında en çok merak edilen sorulardan birisidir. Her şivede son derece başarılı bir oyunculuk sergileyebilmesiyle dikkat çeken genç oyuncu Hakkarilidir. Bu sayede özellikle Hakkari ve bulunduğu bölgede kullanılan şiveye son derece hakimdir.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Evliya Aykan Kaç Yaşında?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Evliya Aykan kaç yaşında sorusunun yanı sıra ise 28’dir. Genç oyuncu Hakkari’de 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Çocukluk ve gençlik yıllarını Hakkari’de geçiren oyuncu, lise eğitimini Kazım Karabekir Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra Hacettepe’de kariyerinin temelini oluşturan ve küçüklükten beri hayalini kurduğu Konservatuvar bölümünden mezun olmuştur. Genç oyuncu 2017 yılından bu yana BKM Mutfak tarafından hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli yapım kadrosunda yer alan en önemli isimlerden birisidir. Ayrıca oyuncunun sıkça gündeme geldiği şekilde Yılmaz Erdoğan ile de herhangi bir akrabalığı bulunmamaktadır.