Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinin sevilen üyelerinden Ezgi Özyürekoğlu ile ilgili en fazla tartışılan konulardan birisi soyadıdır. Özellikle sosyal medya platformlarında soyadının yürekoğlu olduğu şeklinde bilgiler bulunuyor olsa da esas soyadı özyü

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinin sevilen üyelerinden Ezgi Özyürekoğlu ile ilgili en fazla tartışılan konulardan birisi soyadıdır. Özellikle sosyal medya platformlarında soyadının yürekoğlu olduğu şeklinde bilgiler bulunuyor olsa da esas soyadı özyürekoğlu şeklindedir. Hafta yayınlanan birbirinden eğlenceli ÇGBH 2 skeçlerinde en çok rol alan isimlerden birisi olmasıyla öne çıkıyor olması Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ezgi Özyürekoğlu kimdir sorusunun merak edilmesine neden olmaktadır. Genç oyuncu uzun yıllardır birlikte olduğu Ahmet Saka ile nişanlanmıştır.BKM Mutfak oyuncularından Ezgi Özyürekoğlu, 2013 yılında Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Tiyatro ve beyazperdeye olan ilgisini üniversite yıllarında yer aldığı pek çok yapımda kostümcülük, aksesuarcılık ve yönetmen yardımcılığı gibi pek çok görevi üstlenerek, doyurmuştur. Oyuncu olma arzusu ilse 2014 yılında ise Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans programına başlamıştır. Tüm Türkiye’nin en sevilen oyuncularından birisi arasında yer almasını sağlayan BKM Mutfak ekibine katılımı ise 2016 yılında olmuştur. Bu tarihten itibaren sürekli olarak BKM Mutfak ekibinin ÇGBH 2 kadrosunda yer almış ve her hafta yayınlanan skeçlerde rol aldığı gibi skeç yazımında da yer almaktadır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ezgi Nereli?BKM Mutfak’ın ÇGBH 2 ekibinde bulunan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ezgi Özyürekoğlu nereli sorusu da merak edilmektedir. Sevilen güzel ve başarılı oyuncu Ezgi Özyürekoğlu Mersin’lidir. Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya gelen genç oyuncu, dinamik enerjisi ve sempatik karakteri ile oyunlarda en fazla oyuna çıkan karakterlerden birisidir. Başarılı oyuncu BKM Mutfak ekibi ile devam ettiği çalışmalarına yine BKM projesi olan Organize İşler Sazan Sarmalı filmi ile beyazperdede kendisine yer bulmuştur. Oyunların yanı sıra BKM ekibi içerisinde farklı pozisyonlarda da görev almasıyla yeni ÇGBH ekibinin yakaladığı büyük başarıda önemli pay sahibi olan isimlerden birisidir. Bu nedenle de hem teknik açıdan hem de popülarite açısından en fazla dikkat çeken isimlerden birisi olarak öne çıkan Ezgi, başarılı oyunculuğuyla daha uzun yıllar hem televizyon ve tiyatro hem de beyazperdede adını sıkça duyuracak isimlerden birisidir.

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?


Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ezgi Kaç Yaşında?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ezgi kaç yaşında en fazla merak edilen sorulardan birisidir. Ezgi Özyürekoğlu, Mersin’de 12.02.1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bu nedenle 2020 yılında Ezgi Özyürekoğlu 30.yaşındadır.