Yeni kuşak Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibi üyelerinden birisi olan ve sempatik karakteriyle kendisinden bahsettirmeyi başaran altyapı oyuncularından birisidir. BKM Mutfak bünyesinde hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli hem eğitim hem de eğlenc

Yeni kuşak Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibi üyelerinden birisi olan ve sempatik karakteriyle kendisinden bahsettirmeyi başaran altyapı oyuncularından birisidir. BKM Mutfak bünyesinde hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli hem eğitim hem de eğlence programının ikinci versiyonu olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli eğlence programıyla adını duyurmuştur. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 veya diğer adı ile ÇGHB Yeni Kuşak ekibinin altyapı üyelerinden birisi olması nedeni ile oynanan skeçlerinin bazılarında rol almıştır. Skeçlerde çok fazla rol almamasına karşın kilolu oyuncu sempatikliği ile izleyicinin beğenisini toplamayı başarmıştır. Bu nedenle oyuncunun gerçek adını merak eden izleyiciler tarafından internette Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hacı Ahmet kimdir şeklinde araştırma yapmaktadır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 skeçleri başta olmak üzere yer aldığı hiçbir projede kilosuyla ilgili yapılan gönderme ve şakalara karşı dahi son derece sempatik yaklaşımıyla izleyicinin kalbini kazanmıştır. Son derece renkli ve eğlenceli kişiliği ile en az oyunculuğu kadar izleyici tarafından beğeni toplamıştır. Espri kabiliyeti fazlasıyla gelişmiş olan genç oyuncu özellikle doğaçlama konusunda BKM Mutfak altyapı ekibinin öne çıkan isimlerinden birisi konumunda bulunuyor. BKM Mutfak tarafından hazırlanan ve sunulan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 projesinde yer almadan önce de özellikle BKM tarafından hazırlanan çok sayıda projede yer alma şansını elde etmiştir.

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"


Genç oyuncunun en çok tanındığı projelerin başında reklam filmleri geliyor. Özellikle Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin ilk grubunda yer alan başarılı oyuncu Bülent Parlak ile oynadığı reklam filmiyle tanınmaktadır. Marshall boya markasının televizyon reklamlarında Bülent Parlak ile başrolü paylaşmıştır. Ayrırca sosyal medya fenomeni Cem Gelinoğlu tarafından yaratılan “Aykut Enişte” isimli karakter için çekilen sinema filminde “Telefoncu Tontik” isimli karaktere hayat vermiştir. Genç oyuncu Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 skeçlerinden birisinde canlandırdığı “Selda Bağca” taklidi ile de ün yapmıştır.  Ayrıca genç oyuncu Fatma Turgut’un bir klipinde de rol almıştır. Ayrıca diğer BKM yapımı olan “Yol Arkadaşım 2” ve yanı sıra “Organize İşler 2 Sazan Sarmalı” filmlerinde ufakta olsa roller almıştır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hacı Ahmet Ak Nereli?Tüm Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları için olduğu gibi internette Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hacı Ahmet Ak nereli şeklinde bir soru araştırılmaktadır. Ancak oyuncunun nereli olduğuna ve memleketinin neresi olduğuna dair bilgi bulunmamaktadır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hacı Ahmet Ak Kaç Yaşında?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Hacı Ahmet Ak kaç yaşında sorusu için oyuncunun sosyal medya hesaplarında ve yanı sıra BKM Mutfak bünyesinde herhangi bir doğum tarihi belirtilmemiştir.